Benle birlikte site işine gönül vermiş editör arkadaş arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Merhaba dostlar. Güncel hayata dair haber içeriği üreten, teknoloji,otomobil,mobil konularda bilgili ve haber yazmayı seven diksiyonu düzgün dinamik editör arkadaş arıyorum. Sitenin masraflarını şahsımca karşılıyorum, site gelişim aşamasında sadece beni yarı yolda bırakmayacak güzel günlere beraber adım atabileceğim editör dost arıyorum bayan olsa daha iyi olabilir çünkü modayı yakından takip edebilir ama bayan olması şart değil bay/bayan bana yardımcı olacak dost varsa iletişime geçerse sevinirim. ( Eğer bu şekilde gönderi paylaşmak yasaksa kaldırabilirim reklam değildir.)

Arıza_Çözüm

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Site link atabilirmisiniz? Editörlük hiç yapmadım benden olurmu :)

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Acemi arkadaş maalesef sıkıntı çeker çünkü direk içerik üretmeye başlayacak. SEO işlerini bilen arkadaş olursa daha iyi olur. Teşekkürler :)

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Hala daha editör arkadaş arıyorum güzel günlere benle birlikte adım atmak isteyen varsa iletişime geçsin.

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Merhaba dostlar. Güncel hayata dair haber içeriği üreten, teknoloji,otomobil,mobil konularda bilgili ve haber yazmayı seven diksiyonu düzgün dinamik editör arkadaş arıyorum. Sitenin masraflarını şahsımca karşılıyorum, site gelişim aşamasında sadece beni yarı yolda bırakmayacak güzel günlere beraber adım atabileceğim editör dost arıyorum bayan olsa daha iyi olabilir çünkü modayı yakından takip edebilir ama bayan olması şart değil bay/bayan bana yardımcı olacak dost varsa iletişime geçerse sevinirim. ( Eğer bu şekilde gönderi paylaşmak yasaksa kaldırabilirim reklam değildir.)
bende kendimce bir haber sitesi kurdum ve onunla can sıkıntımı gidermek için uğraşıyorum ama sadece zevkine tenkolojiyi takip ediyorum vs. ama ne kadar içerik istiyorsun nasıl olacak detaylı bir bilgi verebilirmisin