Benim Gibi Hiç Sevgilisi Olamamış Hatta Karşı Cinsten Arkadaşı Bile Olmamış Biri Varmı

Bu konuyu okuyanlar

Asosyalbaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
17 yaşındayım asosyalliğim ve çekingenliğim saolsun kız kankam bile olmadı böyle giderse ömür boyu sap kalırım benim gibi karşı cinsiyle iletişimi 0 olan varmıdır acaba

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
17 yaşındayım asosyalliğim ve çekingenliğim saolsun kız kankam bile olmadı böyle giderse ömür boyu sap kalırım benim gibi karşı cinsiyle iletişimi 0 olan varmıdır acaba
Hiç yok diyemem. İllaki kız arkadaşım oldu ama şu sıralar erkek arkadaşlarımla bile konuşmuyorum. Genellikle ya keko oldular ya da hep birlikte takıldıkları yeni arkadaşlar edindiler. Bende evde tek başıma unity deniyorum.

Asosyalbaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hiç yok diyemem. İllaki kız arkadaşım oldu ama şu sıralar erkek arkadaşlarımla bile konuşmuyorum. Genellikle ya keko oldular ya da hep birlikte takıldıkları yeni arkadaşlar edindiler. Bende evde tek başıma unity deniyorum.
Aga benimde 1 tane erkek arkadaşım var başka yok

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Otuz yaşına kadar bende senin gibiydim. Hiçbir kızla konuşmazdım, sevgilimde olmadı. Ama kader işte ki karşına ummadığın anda birini çıkarıyor. Şu an nişanlıyım. Tek tavsiyem sabret. İlla ki biri karşına çıkacaktır sen onu o seni bulacaktır.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Otuz yaşına kadar bende senin gibiydim. Hiçbir kızla konuşmazdım, sevgilimde olmadı. Ama kader işte ki karşına ummadığın anda birini çıkarıyor. Şu an nişanlıyım. Tek tavsiyem sabret. İlla ki biri karşına çıkacaktır sen onu o seni bulacaktır.
Bende ona güveniyorum zaten. Ama o kadarda değil yine kız arkadaşlarım oluyor. Arada. Çok nadiren :D

Asosyalbaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Umarım o kişi bulur beni biran önce

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Oturup durursan bulmaz ki. Kendine bakacaksın, sosyalleşeceksin, hobiler edineceksin ki çevrende kız olsun ve tanışma şansı yakala.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Allah mutluluk versin inşallah

Asosyalbaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oturup durursan bulmaz ki. Kendine bakacaksın, sosyalleşeceksin, hobiler edineceksin ki çevrende kız olsun ve tanışma şansı yakala.
Sosyalleşmeyi yapamıyorum lanet olası karakterim ve yapım buna izin vermiyor hobi konusunda ilgimi çeken birşeyde yok birde dış görünüş açısından dez avantajlıyım tipim çok iyi değil boyum en fazla 1.75 falandır şansım pek yok kız konusunda yapacak birşey yok herkesin sevgilisi olacak diye birşey yok hayat yalnızda geçer elbet

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Ben de 175. Tip dediğin bakım ve şıklıktan ibaret büyük oranda. Dediğim gibi sen bir şeyler yapmaya bak. Okula gidiyorsan oradakilerle arkadaş olabilirsin.

Olive34

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Hiç sevgilim olmadı ama bir iki kızla merhabalaştığım var o kadar. Çok samimi olamadım maalesef. Yapım uzun yıllar böyleyse yapımı değiştirmeye çalışmanın hiçbir faydası olmayacaktır. Beni kabul eden böyle kabul etsin kafasıyla yaşıyorum artık. :)

Asosyalbaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hiç sevgilim olmadı ama bir iki kızla merhabalaştığım var o kadar. Çok samimi olamadım maalesef. Yapım uzun yıllar böyleyse yapımı değiştirmeye çalışmanın hiçbir faydası olmayacaktır. Beni kabul eden böyle kabul etsin kafasıyla yaşıyorum artık. :)
Kanka bende o kafadayım seven olursa böyle sevsin yok olmazsa canları sağolsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de 175. Tip dediğin bakım ve şıklıktan ibaret büyük oranda. Dediğim gibi sen bir şeyler yapmaya bak. Okula gidiyorsan oradakilerle arkadaş olabilirsin.
Valla öğrencilik hayatımın çoğu bir köşede sessizce oturarak geçti bu asosyal çekingen yapım yüzünden sadece 1 arkadaşım var pek ağzımda laf yapmıyor bilmiyorum ne olurum böyle

Son mesajlar