Beni Yeniden Tanıyın

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Merhabalar!

Benim adım Ayhan Gazi a.k.a agg1401, 12 Aralık 1994'te Kayseride dünyaya gelmişim. Ben doğarken ortopedi engellisi olarak doğmuşum. Dini inancım, Elhamdülillah Müslümanım. Parti konusu ise, partiler hiç ilgimi çekmedi her halde çekmeyecek hiç. Neyse az çocukluğumdan bahsedeyim, efendim ben 90'lı yıllar az olsada görmüşüm ama kökenim 2000'dir.

Benim konsol deneyimim sırasıyla, Atari (Tetris), Nintendo Entertainment System (NES) insanların tabiri ile Atari, Play Station 1 konsolları kullandım. Ve özellikle kullanmak istediğim konsollar ise, Nintendo 3DS ve Playstation Portable (PSP) konsollarını denemek istiyorum. Aslında oyun düşkünü değilim ama eğlence olmazsa hayatın anlamı olmaz.

Yavaş yavaş sanal dünyaya geçelim, ben o dünyada web site girişimişim. Denediğim siteler, vNESTR (2004), Re-Volt Türkiye (2006), Lopard Karaqise (2008), GORIKEZELLA (2012) tutmadı. Şimdi ise, Ayhan Gazi ve Aimp Türkiye (2012) deniyorum. Siteler tutabilirse, devam edip para kazanmaya çalışacağım.

Şimdi ise, yavaş yavaş bilgisayar konusuna girelim, Linux dünyasından yakından ilgiliyimdir, olayları okurum ve yorumlarım. Denediğim linux işletim sistemlerim ise sırasıyla Pardus Linux, Ubuntu Linux, Mandriva Linux. Ve şimdi çok istediğim linux Mageia 2'dir. Gelelim Windows cephesine, şimdiye kadar neredeyse her Windows'u kullandım dersem yeridir. Kullandığım Windows sürümleri sırasıyla Windows XP, Windows Vista ve Windows 7'dir. Artık Windows'tan soğudum, yakında kullanmayı düşünmüyorum.

Artık gerçek hayata geçelim. O hayatta ben, akülü araba ile dışarıda şarkı söyleyerek gezmeyi severim, evde televizyon az izlerim daha çok bilgisayar başında geçiririm. Ben kalabalığı hiç sevmem, terbiyesiz insanlardan hoşlanmam, iki yüzlü insanlardan hele hiç sevmem.

Azıcık ta müzik konusuna geçelim, ne yalan söyleyeyim. Müzik dinlemeden hiç bir şey yapamıyorum. Ama, her sanatçıyı da dinlemem, o konuda öncelik gösteriyorum. Dinlediğim müzisyenleri sıralayayım;
Ahmet K, Ahmet Kaya, Aslı Güngör, Candan Erçetin, Canfeza a.k.a. Kardan Adam, Çetin Çetinkaya a.K.a Muhabbet, Ferhat Göçer, Mustafa Sandal (Eski Şarkıları), Mechul Şarkıcı, maNGa, Rafet El Roman, Sefa Topsakal, Seksen Dört, Serdar Ortaç (Eski Şarkıları), vs. dinlerim. Asla duymak istemediğim ismi bile geçmesin yanımdan o derece istemediğim sanatçılar ise, Burak Kut, Ceza, Emre Aydın, Gökhan Türkmen, Grup Hepsi, Grup Duman, Halil Sezai, Kolera, Sagopa Kajmer, Murat Boz, Özgün, Tarkan, Volkan Konak dinlemem.

Son düzenleyen moderatör:

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Ahmet kaya dinlemene üzüldüm volkan konak dinlememene sevindim seni tanıdığıma memnun oldum.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Ahmet kaya dinlemene üzüldüm volkan konak dinlememene sevindim seni tanıdığıma memnun oldum.
Şunu belirteyim, ben parti tutmam. Kulağıma güzel gelen sanatçıları dinlerim, diğerleri benim için boştur. Bu arada size kendimi tanıtabildiysem ne mutlu bana.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Gelelim Windows cephesine, şimdiye kadar neredeyse her Windows'u kullandım dersem yeridir. Kullandığım Windows sürümleri sırasıyla Windows XP, Windows Vista ve Windows 7'dir. Artık Windows'tan soğudum, yakında kullanmayı düşünmüyorum.

O 3 sürümü windows'un tamamı diye düşünmüyorsun heralde? :D Yetişebildiğim bütün sürümleri diyelim. :wink:

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
CV gibi olmuş bu. :)
Microsoft candır. Microsoft güzeldir. Microsoft iyidir. :D :D
Seni önce Windows 'a sonra da Kadıköy Acil 'e alıştırmak lazım.
ehuehueu :D

Neyse, hoşgeldin.Kalıcı olman dileğiyle... ;)

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar!

Benim adım Ayhan Gazi a.k.a agg1401, 12 Aralık 1994'te Kayseri’de dünyaya gelmişim. Ben doğarken ortopedi engellisi olarak doğmuşum. Dini inancım, Elhamdülillah Müslüman’ım. Parti konusu ise, partiler hiç ilgimi çekmedi her halde çekmeyecek hiç. Neyse az çocukluğumdan bahsedeyim, efendim ben 90'lı yıllar az olsada görmüşüm ama kökenim 2000'dir.

Benim konsol deneyimim sırasıyla, Atari (Tetris), Nintendo Entertainment System (NES) insanların tabiri ile Atari, Play Station 1 konsolları kullandım. Ve özellikle kullanmak istediğim konsollar ise, Nintendo 3DS ve Playstation Portable (PSP) konsollarını denemek istiyorum. Aslında oyun düşkünü değilim ama eğlence olmazsa hayatın anlamı olmaz.

Yavaş yavaş sanal dünyaya geçelim, ben o dünyada web site girişimişim. Denediğim siteler, vNESTR (2004), Re-Volt Türkiye (2006), Lopard Karaqise (2008), GORIKEZELLA (2012) tutmadı. Şimdi ise, Ayhan Gazi ve Aimp Türkiye (2012) deniyorum. Siteler tutabilirse, devam edip para kazanmaya çalışacağım.

Şimdi ise, yavaş yavaş bilgisayar konusuna girelim, Linux dünyasından yakından ilgiliyimdir, olayları okurum ve yorumlarım. Denediğim linux işletim sistemlerim ise sırasıyla Pardus Linux, Ubuntu Linux, Mandriva Linux. Ve şimdi çok istediğim linux Mageia 2'dir. Gelelim Windows cephesine, şimdiye kadar neredeyse her Windows'u kullandım dersem yeridir. Kullandığım Windows sürümleri sırasıyla Windows XP, Windows Vista ve Windows 7'dir. Artık Windows'tan soğudum, yakında kullanmayı düşünmüyorum.

Artık gerçek hayata geçelim. O hayatta ben, akülü araba ile dışarıda şarkı söyleyerek gezmeyi severim, evde televizyon az izlerim daha çok bilgisayar başında geçiririm. Ben kalabalığı hiç sevmem, terbiyesiz insanlardan hoşlanmam, iki yüzlü insanlardan hele hiç sevmem.

Azıcık ta müzik konusuna geçelim, ne yalan söyleyeyim. Müzik dinlemeden hiç bir şey yapamıyorum. Ama, her sanatçıyı da dinlemem, o konuda öncelik gösteriyorum. Dinlediğim müzisyenleri sıralayayım;
Ahmet K, Ahmet Kaya, Aslı Güngör, Candan Erçetin, Canfeza a.k.a. Kardan Adam, Çetin Çetinkaya a.K.a Muhabbet, Ferhat Göçer, Mustafa Sandal (Eski Şarkıları), Mechul Şarkıcı, maNGa, Rafet El Roman, Sefa Topsakal, Seksen Dört, Serdar Ortaç (Eski Şarkıları), vs. dinlerim. Asla duymak istemediğim ismi bile geçmesin yanımdan o derece istemediğim sanatçılar ise, Burak Kut, Ceza, Emre Aydın, Gökhan Türkmen, Grup Hepsi, Grup Duman, Halil Sezai, Kolera, Sagopa Kajmer, Murat Boz, Özgün, Tarkan, Volkan Konak dinlemem.

memnun oldum ayhan abi. ben de muhammed :D

ahmet kaya dinlemesine nie üzüldün anlamadım. Ama eğer tahmin ettiğim şey içinse çok yanlış bi düşüncedesin

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Tanıştığıma memnun oldum Ayhan. Bende Muhammed.

Hemen okuyayım bu arada teşekkürler.

CV gibi olmuş bu. :)
Microsoft candır. Microsoft güzeldir. Microsoft iyidir. :D :D
Seni önce Windows 'a sonra da Kadıköy Acil 'e alıştırmak lazım.
ehuehueu :D

Neyse, hoşgeldin.Kalıcı olman dileğiyle... ;)
Bunu şaka olarak algılıyorum ve sizi tanıdığıma memnun olmadım. :):$

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O kadar ciddiye alma. Ben de Ubuntu 'da kullanıyorum Windows 'ta kullanıyorum.
Microsoft 'a, Windows tarafından değilde, dünya çapında bir şirket olarak bakmak lazım.
Verdiği onca sayısız hizmet, eğitim, vb. insanlara birşeyler öğretmeyi amaçlıyor.Bu açıdan Microsoft iyidir dedim.

Neyse, konu dağılmasın. Tekrar hoşgeldin foruma. :)

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
O kadar ciddiye alma. Ben de Ubuntu 'da kullanıyorum Windows 'ta kullanıyorum.
Microsoft 'a, Windows tarafından değilde, dünya çapında bir şirket olarak bakmak lazım.
Verdiği onca sayısız hizmet, eğitim, vb. insanlara birşeyler öğretmeyi amaçlıyor.Bu açıdan Microsoft iyidir dedim.

Neyse, konu dağılmasın. Tekrar hoşgeldin foruma. :)
Haklısın ama adamı hiç sevemedim bir türlü.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
memnun oldum ayhan bende burak iyi vakit geçirmen dilegiyleee....

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Hoşgeldin SDN Ailesine :)
Tanıştığıma memnun oldum, ayrıca SDN AİLESİ sıradan aile değil.
yeniden tanıdıgımıza mumnun olduk :)
Ben de :) :D
Memnun olduk hemşerim :)
Ben de memnun oldum hemşehrim. :D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
fazla komik biraz düşündürücü. neden bunu yapıyorsunuz ki? anlamak pek güç.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bak bu da ben. :D

Memnun oldum kardeşim, ayrıca da tanışmak isterim seninle.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Merhaba ayhan. Oyun geliştiriciliği ilgili yorumlarını okuyorum. Web sitenin içeriğinede baktım ve en son uzayla ilgili olan oyununu oynadım. Tebrik ederim hepsi için. Umarım en kısa zamanda istediğin noktalara gelirsin. Benim kişisel olarak merak ettiğim şey ortopedi engellisi olarak oyun geliştirmede nasıl problemler olabiliyor? Yardımcı bir araç mı kullanıyorsun.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Merhaba ayhan. Oyun geliştiriciliği ilgili yorumlarını okuyorum. Web sitenin içeriğinede baktım ve en son uzayla ilgili olan oyununu oynadım. Tebrik ederim hepsi için. Umarım en kısa zamanda istediğin noktalara gelirsin. Benim kişisel olarak merak ettiğim şey ortopedi engellisi olarak oyun geliştirmede nasıl problemler olabiliyor? Yardımcı bir araç mı kullanıyorsun.
Araç kullanmıyorum.