Soru Beni arayan bu kişinin amacı nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

pixeller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
merhaba arkadaşlar ben göktuğ 13 yaşındayım bu gün bi kadın beni aradı istanbul avrupadan daha öncede aramış ama ulaşamamış
ve beni gene aradı ve bi kadın şöyle dedi : ben birşey birşey adına arıyorum işte demokrasi , gibi şeyler dedi ardından benim konuştuğumu duyunca sustu bende
ben seni tanımıyorum pis dolandırıcı dedim ve yüzüne kapattım
bu kim olabilir tekrar aradım cevap yok meşkule attı
umarım bu bir doladırıcı pshingci ya da telefonum virüs bulaştırmaya çalışan biri değildir
cevaplar için teşekkürler

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,469
Sizden para istedimi?

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
202
merhaba arkadaşlar ben göktuğ 13 yaşındayım bu gün bi kadın beni aradı istanbul avrupadan daha öncede aramış ama ulaşamamış
ve beni gene aradı ve bi kadın şöyle dedi : ben birşey birşey adına arıyorum işte demokrasi , gibi şeyler dedi ardından benim konuştuğumu duyunca sustu bende
umarım bu bir doladırıcı pshingci ya da telefonum virüs bulaştırmaya çalışan biri değildir
Bunlar normal arayanlar telefon ile ilgili de olabilir beni böyle çok arıyolar ama açmıyorum sende açma bence

Reaksiyon puanı
12,397
Garipmiş. Bir şey adına arıyorum ve demokrasi gibi bir şeyler diyor. Ya kendince şaka yapıyordur ya da insanları rahatsız etmek istiyordur. Belki başka bir şeyde olabilir. Bilmiyorum.

çiçekçikız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arayanı engelle gitsin. Bir yerde üyeliğin falan varsa ordan da ulaşmış olabilirler

kerlembit

Profesör
Reaksiyon puanı
695
Beni de böyle saçma şeyler için arayanlar var. Açıyorum konuşuyor konuşuyor sonra "gerçekten mi" diyorum ve bekliyorum :D Sonra kapatıyorum.

Reaksiyon puanı
1,802
Beni de yabancı birisi aramıştı yanlış hatırlamıyorsam Jack diye birisini arıyordu da hadi yanlış aradı diyelim benim anlamadığım Türkiye numarası kullanan kaç tane jack vardır acaba :D

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,469
Bende dershane için aranıyorum fakat yüzlerce numaraları var herhalde engelle engelle bitmiyor başka numaradan arıyorlar.
Ben bir ayar yaptım rehberimde kayıtlı olanlar dışında beni arayanları direk meşgule atıyo telefon banada bildiirm gelmiyor.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Engelle gitsin. Belki özel numaradan da arayıp seni rahatsız edebilir. Ailenle konuşup telefonunu özel numaraya kapattırabilirsin. Oradan sana virüs bulaştıramaz merak etme, seni (bence) yanlışlıkla arayan biri ne yapsın virüsü :D

Son mesajlar