Bengü ense traşı oluyor!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
519
Güzel şarkıcı Bengü'nün bu itirafı çok konuşulacak...

"Sırada Sen Varsın" adlı şarkısının klibi için montaja giren güzel şarkıcı Bengü, Süper Starlife kameralarına çarpıcı açıklamalar yaptı.

14344_b.jpg

Ayakligazete.com'un haberine göre, "Yıllar önce Ciddi Ciddi şarkıma konser klibi çekmiştim. Bu ikincisi olacak. Çok heyecanlıyım." diyen Bengü, konser kliplerinin kendisi için çok özel olduğunu belirtti. Karadeniz Ereğli'de verdiği konserinde hayranlarının coşkusunu yansıtmak için kollarını sıvadığını söyleyen Bengü "Çok güzel bir kalabalık vardı. Şarkıya hep bir ağızdan eşlik ettiler. Ben de bunu yansıtmak, klibimde yer vermek istedim." dedi. Klibinin montaj aşamasında bulunan ve her detayla tek tek ilgilenen güzel şarkıcı "Her şarkımın klip montajında muhakkak bulunurum. Çünkü bu geri dönüşü olmayan bir iş ve en güzel kareleri hayranlarımla buluşturmak istiyorum." dedi. Konser klibinin montajında kendi görüntüsünden daha çok, hayranlarına yer vermek için ricada bulunan Bengü "Bu kalabalığın coşkusunu yansıtmak istiyorum." diyerek hayranlarının sevineceği bir klip hazırladığını söyledi.

Bazı görüntülerde kendisi beğenmeyen ve o karelerin kaldırılması için ricada bulunan güzel şarkıcı "O gün banyodan yeni çıkmıştım. Saçlarım ıslak ve çok sinirliydim. O yüzden bu görüntüyü koymayalım." diyerek ricada bulundu. "Her kadın gibi kendimi her zaman beğenmiyorum." diyen Bengü ilk kez Süper Starlife ile paylaştığı konser klibinin bomba gibi olacağını söyledi.

10 GÜNDE BİR ENSE TRAŞI

Yeni saçlarıyla herkesin beğenisini kazanan güzel şarkıcı Bengü, kameralarımıza küçük bir itirafta bulundu. Küt saçlarının genç kızlar tarafından çok beğenildiğini ve yolda hayranlarının kendisini çevirip "Nerede yaptırdınız?" diyerek sorduklarını söyleyen güzel şarkıcı Bengü, "Bu saç için ense traşı yaptırdım." dedi. "Erkeklerin neler çektiğini şimdi daha iyi anlıyorum." diyerek sözlerine devam eden güzel şarkıcı "10 gün içinde tekrar saçım uzuyor ve yine ense traşı yaptırmak zorunda kalıyorum. Ama yeni saçımı çok sevdim ve çok rahatım." diyerek bu saç modelini uzun süre kullanacağını söyledi.

Ayaklıgazete

OnLT

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Şok oldum flash haber.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
519