Benfica - Beşiktaş maçı ne zaman, hangi kanalda? Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maç

Maç nasıl sonuçlanır?

• Benfica kazanır.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 1 33.3%
  • Beşiktaş kazanır.

Kullanılan: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu Benfica - Beşiktaş maçı, 13 Eylül 2016 Salı saat 21.45'te TRT 1'den naklen yayımlanacak.

upload_2016-8-25_21-40-34.png

Benfica - Beşiktaş | Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Hafta | 2016/2017

Stat: Estádio da Luz

Tarih: 13 Eylül 2016 Salı

Saat: 21.45

Hakem:

Yayın: TRT 1, Tivibu Spor 2

rER0JM.png

Salı günü oynanacak maçlar TRT 1'den, çarşamba günü oynanacak maçlar Tivibu Spor'dan yayımlanacak.

Son düzenleme:

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Mükemmel kura çektik maçların sıralamasıda gayet güzel.Benfica ve Napoli'yi içerde yendiğimiz anda rahatız.Şu grupta kafadan 7 puan alırız.Napoliden top 1 puan alsak Benfica'dan da 3 puan gelse evimizde.Dyanomdan da bir maçını kazansak en kötü 7 puan etti bile.Transfer şart Talisca'nın performansı çok ama çok önemli

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
İki kartal karşı karşıya:

Y4OkAl.png

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Fenerbahçeliyim ama İnşallah Beşiktaşımız kazanır.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Oo maçlar başlıyor, Beşiktaş inşallah mutlu döner

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Şenol Güneş: ‘Oyunun her iki yönünü de iyi oynamak zorundayız’

“Şampiyonlar Ligi’nde yarın ilk maçımızı oynayacağız. Rakibimiz Benfica, UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi tecrübesi olan bir takım. Tecrübe bakımından çok fazla maç oynayan bir takımla oynayacağız. Köklü bir kulüp. Avrupa’da ses getiren büyük bir camia. Geçen sene Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale kadar geldiler. Bayern Münih’e elendiler. Yetenekli oyuncuları var. Biz de iyi bir takımız. Oyuncu kalitesi olarak iyi oyuncularımız var. Fair-play çerçevesinde en iyi oyunumuzu ortaya koyacağız. Oyun karakteri açısından iki takım da birbirine benziyor. Güzel maç olmasını diliyorum. Rakibe ve oyuncularıma başarılar diliyorum. Talisca’dan sahada yardım alacağız. İyi bir futbolcu aldık. Saha içinde bize yardım edecektir. Şampiyonlar Ligi’nde ilk maçımızı oynayacağız. Şampiyonlar Ligi hata kaldırmaz. Sahasında iyi oynayan bir takıma karşı oynayacağız. Futbolun her iki yönünü de oynamak zorundayız. Talisca yetenekli oyuncu. Bize de çok şey katacak. Oyuncuları yeni yeni tanıyor. Oyuncu olarak rakipte de iyi oyuncular var. Bizi daha az bildiklerini düşünüyorum. İyi futbolla iyi sonuçlar almak istiyoruz. Portekiz, Avrupa şampiyonu oldu. Şampiyonluklarını kutluyorum. Portekiz’de çok iyi oyuncular yetişiyor. Futbol kültürü var. 3 büyük takımdan biriyle oynayacağız. Böyle bir rakibi geçebilmek önemli. Vincent Aboubakar yeni geldi. Çok güçlü bir oyuncu. Transferin son günlerinde takıma kattık. Ama uyumları iyi. Süreye ihtiyaçları var. Kimlerin oynayacağına yarın karar vereceğiz. Kadroda 22 tane hepsi birbirinden yetenekli oyuncumuz var. Bütün futbolcular kendimi sahada gösterecektir. Yarın kimin oynayacağına dair kafamda net bir fikir yok. Oyuncuları iyi şekilde kullanmak istiyoruz.”

BEŞİKTAŞ JK

466X300_3954804982058705.jpg

Ricardo Quaresma: ‘Lizbon’dan kazanmış olarak dönmek istiyoruz’

“Hocamın direktifleri doğrultusunda kazanmak için oynayacağım. Buraya kazanmak için geldik. Taraftar beni çok seviyor. Üzerimde ağır bir sorumluluk var. Benfica’nın büyük başarılı oyuncuları var. Takımda biraz değişiklik yaptılar. Farklı oyuncularla sahaya çıkacaklar ama hangi oyuncu olursa olsun elimizden geleni yapacağız. Yarın büyük bir maç olacak. Takıma başarılar diliyorum. Benfica büyük bir takım. Hafife almamak lazım. Şampiyonlar Ligi tecrübesi var. Biz hazırız. Yarın kim oynarsa oynasın ona göre hazırlandık. Lizbon’dan kazanmış olarak dönmek istiyoruz. Şampiyonlar Ligi takımı olarak çok iyi şekilde hazırlandık. Sahaya çıkıp oynayacağız. Bence avantaj ya da dezavantaj yok. Yarın en iyi oynayan kazanacak. İki takımın da maça hazır olduğunu düşünüyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum. Tek düşüncem yarın ki maçın iyi geçmesi. Mücadele etmek için geldik. Hedeflerimizi yerine getirip kazanmak istiyoruz.”

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Muhtemel 11 ( A Spor)

upload_2016-9-13_12-11-49.png

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Beşiktaş'ın 11'i: Tolga, Beck, Marcelo, Tosic, Adriano, Atiba, Gökhan İnler, Oğuzhan, Caner, Quaresma, Aboubakar

CsQFpZbWIAYCovh.jpg

Şenol Güneş'in Tolga Zengin inadı beni deli ediyor.:mad:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Benfica'nın ilk 11'i: Ederson, Nelson Semedo, Lisandro, Lindelöf, Grimaldo, Fejsa, Andre Horta, Cervi, Salvio, Pizzi, Gonçalo Guedes

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Adamlar 1 kere geldi ve gol.

Asist kimden? Tabii ki Tolga'dan.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Erkenden gol yemiyen bir takım yokmu bu ülkede ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...