Benfica 3-1 Fenerbahçe - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç | Benfica Finalde

Bu konuyu okuyanlar

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Gökhan Gönül'ün suratına tekme atan adama kart yok, hava topunda kafaya çıkan Fenerli'lere hemen faul diye hakemin düdüğü çalmak bilmedi. Maç bitecek olmuş 85 86 dakikalar hakem hala düdük son gaz devam.
Gökhan Gönül orada düşünce inanın elim ayağım buz kesti, o nasıl bir düşüştür. Direk bayıldı sanırım orada. Bunu gören hakem hiç mi elini kartına atmaz!
Fener berbat oynadı. Real Madrid'in GS maçında demişlerdi ya stadın etkisi büyüktü diye Fener için de öyle oldu. Tırstılar, topa vurmaya korkak oynadılar. Bıktım Aykut Kocaman'ın bu şekilde taktik çevirmesinden hala ve hala akıllanmıyor adam yahu. Galatasaraylıyım ama hakkaten Barcelona'nın o sıkıcı oyunu gibi Fener'de bu konuda çok sıktı.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Tebrikler Fenerbahçe buraya gelmekde cok önemli İnş seneye tekrarlarlar final cıksaydı cok sevinirdim dün penaltıdan atılan gol cok sevindim ama aykut kocamanın korkak futbol oynatması bedeli ağır oldu Hiç bir takım 90 dakika defans yaparak almaz yazık oldu gercekden cok üzüldüm.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Belki MUTLU uyumuyoruz ama GURURLA uyandık çok şükür.

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Gönül isterdi ki tur atlasın Fener ama olmadı, demek ki tesadüften çok daha fazlası gerekiyormuş yıllardır derbi galibiyetlerine tercih edilip (o da yıllarca avrupada oynayamamaktan ya neyse) üzerine ..k atılan UEFA kupası birdenbire değerli oluverdi nedense, nedense tesadüflerle alındı denilen kupa birden bırak derbi galibiyetlerine tercih edilmeyi (bu ise artık derbi kazanamamaktan ileri geliyor) lig şampiyoluğuna bile tercih edilir duruma getirildi size göre. Sonunda Aykut Kocaman eşofmanlısı korkak futbolun sonuçlarına katlanacak, hepsi bir yana Gökhan'ın o pozisyondan ufak yaralarla kurtulması büyük mucize kendisine geçmiş olsun.

Fener bu turun geleceğine inanmış olsaydı azcık da olsa bunu oynadığı futbolla belli ederdi kimse kusura bakmasın dün sahada finale inanan sadece bir takım vardı o da Fener değildi.

aeakdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayatımın en mutlu gecesiydi hiç şüphesiz, çok yaşa Benfica, çok yaşa kırmızı beyazi Türkiye'm!!!

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman, Volkan Demirel, Selçuk, Bekir, Ziegler ve Caner kesinlikle gitmeli.

Baroni ve Sow iyi futbolcular ama takımlarını böyle maçlarda kurtaracak oyuncular değiller. Kuyt'a ise kızsam mı bilemiyorum? En çok mücadele edip gol atan oyuncularımızdan biri öte yandan pas veremeyen daha da kötüsü boş kaleye gol atamayan biri. Kuyt ile de olmaz.

Bizi yarı finalde yalnız bırakan yaşlı Webo'yla da olmaz.. Salih ise henüz ilk 11 oyuncusu değil.

Bu takıma bir çok transfer şart. Ancak önce yönetimin sonra Aykut'un gitmesi gerek. Bu göze hoş gelmeyen çağdışı futbolla finale çıksak yakışmayacaktı. Hücuma dayalı oynasak Benfica bizden daha iyi bir takım olmasına rağmen istediğimizi alabilirdik.

Bir daha UEFA'da bu kadar şanslı kuralar ve çeyrek ve yarı final maçlarında toplam 3 penaltı kazanabilir miyiz bilmiyorum. Bu şansı tepmemek gerekiyordu.

Söyleyecek, yazacak daha o kadar şey var ki.. Fenerbahçe bu futbol ile tebrik edilmez. Kupayı da inşallah Chelsea alır.

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kimseyi eleştirmem dün akşam her yürekle birlikte bende fenerbahçeliydim ama adamlar harbiden biz 2 atsak 5 atacak kadar kuvvetliydi ve hakem adamların 2 penaltısını vermedi. yine de teşekkürler FENERBAHÇE.

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hakeme sallayan fenerliler Penaltı pozisyonu hakkında neden hiç konuşmuyor, yada kendi oyuncularının performanslarına neden bakmıyorlar.

Adam profesyonel gibi son 15dk resmen yediler aynı şeyi fenerde yapabilirdi.

Ve penaltıdan hemen sonra hem futbolcuların hemde sahanın müthiş baskısına rağmen bence gayet sağlıklı bir maç yönetti hakem.

Sen bütün doğruları yapacaksın futbol içinde çok iyi oynayıp eleneceksin, ondan sonra hakeme ona buna sallayacaksın.

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
benfica takımının içerde iyi oynadığı ve feneri yeneceği bilinen birşeydi ama fenerin turu geçeceğini umuyordum tabi fenerin ilk maçtaki kadrosu yoktu,bu maçta da sakatlıklar oldu bunlar da basit şeyler değil sonuçta

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=105823]bt38[/MENTION] benim bir mesajım da alıntı yapmıştım janmark tan onuda düzeltir imisiniz? ortamı germenın anlamı yok.

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben koyu bir beşiktaş taraftarıyım dün kendimi resmen fenerli hissettim elenince o kadar üzüldümki 8-0 liverpool hezimetinten sonra ilk defaa oluyor bütün samimiyetimle söylüyorum bu gururu bize yaşattığı için fenerbahçeye ve aykut kocaman' a gönülden teşekkür ediyorum ..

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
ben koyu bir beşiktaş taraftarıyım dün kendimi resmen fenerli hissettim elenince o kadar üzüldümki 8-0 liverpool hezimetinten sonra ilk defaa oluyor bütün samimiyetimle söylüyorum bu gururu bize yaşattığı için fenerbahçeye ve aykut kocaman' a gönülden teşekkür ediyorum ..

Asıl sana teşekkürler. Arada böyle insanlıktan nasibini almış birilerini görmek iyi geliyor..

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Kadıköyde ki pozisyonları aramasalar iyidi demiştim.
Sağlık olsun. Tebrikler Fenerbahçe.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Asıl sana teşekkürler. Arada böyle insanlıktan nasibini almış birilerini görmek iyi geliyor..
Beşiktaş'lılar dost abi.. Her Beşiktaş'lı Fener'e destek çıktı. Sağolsunlar. Aynı desteği ben de onlara göstereceğim kendi adıma.

Gs'yi de anlarım ama Trabzon'lular önce kendilerine baksın. Bir kaç hafta öncesine kadar küme düşme korkusu yaşayan bir takım taraftarı önce kendi takımına bakmalı. Rezillikten başka bir şey değil.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16

Sağol varol kardeşim

Ölü Ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sene hem Galatasaray hem de Fenerbahçe iyi yerlere geldi. İnşallah seneye takımlarımız daha başarılı olurlar.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Fenerbahçe'ye geçmiş olsun buraya kadar geldiler ancak oynadıkları futbolla finali haketmediler Benfica daha iyi oynadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar öyle bi dolmuşum ki içimi bi boşaltsam Selçuk,cristian ve ziglerin kulaklari oynar Artık nasıl bi laf edeceksem siz düşünün? (bide sürekli savunduğum salih gerçekten külebeyi haketti bu ne böle ölü gibi insnda biraz guru olur koşar bizde olmayan şey işte budur)

keremyilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bize verdiği penaltı doğru ama öncesin de Sow ofsayttaydı, verilmeyebilirdi.
2-1 olduktan sonra ikinci yarı başladığın da FB biraz daha toparlanır gibi oldu ama Gökhan'ın o tekmeyi yemesinden sonra morelman da düşüş yaşayan FB 3. golü yerken büyük etki olmuştu. 4. gol gelebilirdi ama bunun da nedeni artık FB'nin tamamen ileri de olmasıydı, geriye kapansaydı ve 4 gerekseydi Benfica atamazdı çünkü ilk yarı o kadar çok efor sarfettiler ki güç diye birşey kalmadı adamlarda.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Geçmiş olsun Fenerbahçeye ama belliydi o kadar defans defans alıştırırsan takımı gol atman gerektiği yerde atamassın

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Eklediğin videonun bu konuyla ne alakası var?

Konu dışı ve ortamı gerecek tüm mesajlar silinir. Aynen senin mesajının da silindiği gibi.

benianla

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş. Galatasarayın Benfica yı deplasmanda 2-0 yendiği maçın videosuydu. Gururlanman gerekirken sen videoyu siliyorsun. SDN Fenerbahçeye ekledim kimse silmedi.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Onu da sileriz. Gurur duymak istiyorsan Galatasaray bölümünde paylaş. Burası yeri değil.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
abi oynamıyor adamlar anlamadım gitti nedir dertleri

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Trabzon'lular önce kendilerine baksın. Bir kaç hafta öncesine kadar küme düşme korkusu yaşayan bir takım taraftarı önce kendi takımına bakmalı. Rezillikten başka bir şey değil.

averajla kümede kaldığınız sezonu hatırlatmak isterim

1980-811.jpg

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Bazılarının kafa hala 30 40 yıl öncesinde kalmış. O yüzden bugün içinde bulundukları acınası hali göremiyorlar..