Benden Videomu İstemiştiniz? Sözümü Tuttum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

lucifer

Profesör
Mert şu üçüncü video da hız kaça kadar çıkıyor yaw :D
Bu arada son video yu izledikten sonra ilk sorumu geri almaya karar verdim :D :D ;D ;D

4. Videoda ben ilk başlangıçta tabir-i caizse durmak zorunda kaldım önüme otobüs çıktı kameradan görmüşsünüzdür.ondan sonra yetiştim yoksa baştan sonra götürürdüm ;)

elektr10

Profesör
Aradaki konuşmalar yabancı dilde mi yoksa ben mi anlamıyorum :D

Son video da oldukça ilginç:Viraj yok, ışık yok, başka araç yok, hız çok.İbre sona vurup kilometre sayacını parçalayacak diye korktum bir an :D

ilkinde ben arkadan hızla gelirken nası geliyor nası geliyor diyorlar ben yokum o araçta yandan geçen kırmızı benim

son videoda ise bi karışıklık oluyor cliomu o ne diye soruyor ne o diyorum en sondada hay ananı diyorum yolun bittiğini görünce.yolun ilginçliğii soruyorsan eski uçak pisti yazmıştım yukarda :)

elektr10

Profesör
TuningMert dedi ki:
ilkinde ben arkadan hızla gelirken nası geliyor nası geliyor diyorlar ben yokum o araçta yandan geçen kırmızı benim

son videoda ise bi karışıklık oluyor cliomu o ne diye soruyor ne o diyorum en sondada hay ananı diyorum yolun bittiğini görünce.yolun ilginçliğii soruyorsan eski uçak pisti yazmıştım yukarda :)
"Hay ananı" lafını 120 ytl alan liman müdürüne mi dedin :D

Hayır Barış akarsu yanımdaki arkadaşın yakın bir arkadaşı idi. vefat etmeden önce kamerayı yanımdaki arkadaşıma vermiş.vefat ettikten sonra onda kaldı...

Jerusalem

Profesör
Allah kaza bela vermesin diyecek oluyorum modifikasyon abileri için ama çok fazla dolanıyorsunuz be abi cami duvarı civarlarında !

Son mesajlar