Soru Benden Hoşlanıyor Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Mellat36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
NOT : konuyu konu dışına açmıştım ama anasayfaya çıkmadı o yüzden başka kategoriye açtım ksuura bakmayın. / Dün bir arkadaşım aracılığı ile kız ile tanıştım. Bugün takıldık muhabbet falan ondan sonra bi muhabbet geçti ve kız sevgilin varmı vs. konusu açıldı bende var dedim o da KİM? dedi bende neden soruyorsun dedim yine KİM dedi.(bu arada gerçek hayatta takıldım sanal değil) sonra bende şaka yaptım yok dedim. ve gerçekten yok :) kız benden 2 yaş büyük sizce kız benden hoşlanıyor mudur? aşkın yaşı olmaz bana göre.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
NOT : konuyu konu dışına açmıştım ama anasayfaya çıkmadı o yüzden başka kategoriye açtım ksuura bakmayın. / Dün bir arkadaşım aracılığı ile kız ile tanıştım. Bugün takıldık muhabbet falan ondan sonra bi muhabbet geçti ve kız sevgilin varmı vs. konusu açıldı bende var dedim o da KİM? dedi bende neden soruyorsun dedim yine KİM dedi.(bu arada gerçek hayatta takıldım sanal değil) sonra bende şaka yaptım yok dedim. ve gerçekten yok :) kız benden 2 yaş büyük sizce kız benden hoşlanıyor mudur? aşkın yaşı olmaz bana göre.
Şu konuları kızlarsoruyorda açın burada değil

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,784
Aşkın yaşı gençler için vardır. O kız harcar seni boşver sana kız mı yok :D

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
boşver yaşıtını bulursun elbet (anlık bi hoşlanma falan olmuş olsa bile büyük ihtimalle 1 hafta takılırsınız sonra herkes kendi yoluna gider)

Mellat36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Aşkın yaşı gençler için vardır. O kız harcar seni boşver sana kız mı yok :D
Yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

boşver yaşıtını bulursun elbet (anlık bi hoşlanma falan olmuş olsa bile büyük ihtimalle 1 hafta takılırsınız sonra herkes kendi yoluna gider)
21 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. 21 yıldır kimseyi bulamadığım için sanmıyorum.

Orkun_ke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Al eline silah ve yüzük vur masaya beni seviyorsan tak yüzüğü sevmiyorsan çek vur de

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

21 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. 21 yıldır kimseyi bulamadığım için sanmıyorum.
Birini bulmuşsun işte öp gözünün üstüne koy. Bin bereket.

30'a yaklaşıyorum hala sap gibi geziyom

spacenet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum bu konuşmadan bir şey çıkaramayız, belki sadece meraktan soruyordur, bırakın artık iki kızla konuşupta hoşlanıyor mu muhabbetlerini.