Ben yaptım ben ben ben :)

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Apple kullanıyorum ios platformuna uygun yapabilirsen dener, destek olmaya çalışırım :);)

Cylx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum apple oyunu yayınlamak için çok para istiyor. Şimdilik sadece Androide yetecek kadar bütçem var :)

Teşekkürler yinede

Son düzenleme:

serkanbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Eline sağlık.. En kısa sürede deneyeceğim...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Konuya keşke biraz daha açıklayıcı şeyler ekleseydin. Aha bu oyun bu da linki dersen çok ilgi çekmeyebilir.

Cylx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oyun basit bir uçak oyunu. Karşıdan gelen düşman uçaklarını vurarak güç topluyorsunuz. Her bölümün sonunda "boss" ile karşılaşıyorsunuz. Ne kadar çok düşman uçak vurursanız boss'u öldürmek okadar kolay oluyor.

Şu anda güncelleme üzerinde çalışıyorum. Yeni özellik olarak lazer ışını ekleyeceğim. Bu sayede ekrandaki tüm düşmanları yok edebilirsiniz. Ama her lazer kullanımı gücünüzden düşülüyor.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Oyun basit bir uçak oyunu. Karşıdan gelen düşman uçaklarını vurarak güç topluyorsunuz. Her bölümün sonunda "boss" ile karşılaşıyorsunuz. Ne kadar çok düşman uçak vurursanız boss'u öldürmek okadar kolay oluyor.

Şu anda güncelleme üzerinde çalışıyorum. Yeni özellik olarak lazer ışını ekleyeceğim. Bu sayede ekrandaki tüm düşmanları yok edebilirsiniz. Ama her lazer kullanımı gücünüzden düşülüyor.
Elinize sağlık,Türk geliştiricilere desteğimiz sonsuz.