Ben neden yaşıyorum diye sordun mu hiç kendine?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
617
Bazen bi hüzün çöker kalbe. Durdu sanırsın, hissetmezsin.Dakikalar, Saatler hatta günlerce sürer bu. Kalbim durdu o halde ben neden yaşıyorum der insan. Ama hayat ya bu öldürmez süründürür. O can bedenden bir türlü çıkmak bilmez.
Yanlız kalırsın kimsesiz. Gitmek istersin gidebildiğin kadar uzağa. Hayallere dalıp kaybolmak istersin gerçek hayattan kopmak istersin. İstersin istersin ama hiç bişey yapamazsın bazen. Durup durup sorarsın kendine. Ben neden yaşıyorum diye.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Ben hayatta Yüce Allah'a iyi bir kul olmak için, onun emir ve yasaklarına doğru bir şekilde uyabilmek için, mutlu olmak için yaşarım.

Hayatta bazen yalnız kalabilirsin, bazen yaptıklarından pişman olursun. Ama pes etmemek gerekir. Herşeyi geride bırakıp da gitmek çok zor. :)

Reaksiyon puanı
617
Zor olmasa bugün burda olmazdım zaten. Hiç tanımadığım bilmediğim yerlere gitmeyi o kadar çok düşündüm ki . Herşeyden herşeyden uzağa gitmeyi. Ama farkettimki gitmesi gereken ben değilim. Ailem var benim yanımda. Sadece hayatımdan çıkarmam gerekenler varmış. Bende çıkardım.
Bu yazıyıda o zamanlar yazmıştım.

camlica78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sizin gibi herkes kendine sorsa dünya düzelirdi