Ben Mars!'ım Sibraius Değilim

• Konbuyu başlatan 25 kuruş ver la tırrek
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Creative

nous
Yönetici
Admin
1- Şuursuz olduğumu nereden çıkardınız, görevimi gerçekleştirdim. Böyle düşünerek kendiliğinizi anlatmışsınız!
2- Haksızlık varsa kendisi zaten bize ulaşır, sizi ilgilendirmez!
3- Hazretleri vs. değilim, sadece bir insanım!

Daha söz söylerdim ama değmeyeceğiniz düşünüyorum, susmanın bir erdemlik olduğunu da bilirim.

Bizim sistemimizde ne gözüküyorsa biz onu uyguladık, eğer kişinin bir itirazı olursa gelir beni bulur size karışmak düşmez.

chrome_Hv3X1kP9ga.png
chrome_LKlsuAUaOm.png

Ram_kafasi

Profesör
1- Şuursuz olduğumu nereden çıkardınız, görevimi gerçekleştirdim. Böyle düşünerek kendiliğinizi anlatmışsınız!
2- Haksızlık varsa kendisi zaten bize ulaşır, sizi ilgilendirmez!
3- Hazretleri vs. değilim, sadece bir insanım!

Daha söz söylerdim ama değmeyeceğiniz düşünüyorum, susmanın bir erdemlik olduğunu da bilirim.

Bizim sistemimizde ne gözüküyorsa biz onu uyguladık, eğer kişinin bir itirazı olursa gelir beni bulur size karışmak düşmez.

Ekli dosyayı görüntüle 133887
Ekli dosyayı görüntüle 133888
Hiç beklemezdim,sanırım herkese güvenmemem gerektiğini pekiştirmiş oldum,baya tuhaf ama bu durum.Ama gerçekten Sibraius bu kişi değilse seve seve yardımcı olurum,durum baya karışık.

Son düzenleme:

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
Eğer multi yapmadıysa banının açılması için yardım ederim ama sanırım açmış,bende anlamadım bu durumu.
Konuşuyoruz şuan açmadım diyor. Açmadıysa kanıtlayacağız yardım edeceğim sonuna kadar.
Ama eğer multi açtıysa bana yalan söylüyorsa onunla bir daha asla konuşmayacağım.

Şu ihtimal de var mı acaba şifresini bulmuş olabilirler mi? Ayrıca dedi ki benim ip tam konumu göstermiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar