Soru Ben bu sistemle art arda en fazla kaç oyun oynayabilirm

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Son düzenleme:

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
monitöre bakmadım destekliyorsa yayınlarsın (ama türkiyedeki insanlarda o görüntüyü açabilecek internet yok)
bizde var 8 k izliyorum ama leptopa birşey olur korkusuyla ya 4 k yada full hd izliyom

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
bizde var 8 k izliyorum ama leptopa birşey olur korkusuyla ya 4 k yada full hd izliyom
yayın platformlarındaki büyük yayıncalara bak hiç biri 8k yayın vermez hepsi max 1080 veriyor çünkü daha fazlasına henüz gerek yok,ki 8k izleyebilsen bile 8k yayın yapabilecek internet çok az insanda var

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,669
8k ekranın varsa neden bir 4K daha alıyorsun ki? Zaten oyunu 8k yayınlasan bile hiç kimse izleyemez. Boşuna işlemcini yorarsın.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,221
Yavrum sen neden bu kadar açgözlüsün yahu? 1 oyun oyna, 1 defa sev, 1 defa öp
Dolmuş, Otobüs felan mı bu bilgisayar sana?
Sen Lüks Ferrari alıyon 30 kişiyi aynı anda arabaya bindirmeye çalışıyon gibi gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

knks forumda hiç zengin birisini görmedinizmi
Birisi benim bennnn :D

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,669
knks forumda hiç zengin birisini görmedinizmi
Zenginlikle ne alakası var? Dünya üzerinde açılmış 8K yayın varmışçasına bu sistemle 8K yayın açabilir miyim demeniz troll gibi geldi. Bırak dünyada 8K yayın açılıp açılmadığını, dropsuz 8K yayın açabileceğin bir internetin bile olduğunu düşünmüyorum. Varsa bile Türkiye'de yoktur.

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Bilgisayarini zorlama derim.
Benim bilgisayrim islemcisi iki yillik ama cok temiz kullanirim.
Cunku alamayabilirsin bir daha.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Zenginlikle ne alakası var? Dünya üzerinde açılmış 8K yayın varmışçasına bu sistemle 8K yayın açabilir miyim demeniz troll gibi geldi. Bırak dünyada 8K yayın açılıp açılmadığını, dropsuz 8K yayın açabileceğin bir internetin bile olduğunu düşünmüyorum. Varsa bile Türkiye'de yoktur.
walla ben izliyorum sizi bilemem