Ben bu işi çözemedim, çözebilecek olan var mı?

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya arklar benım hıcc sevmedıgım bı ark var ama onun dusuncelerını nedense cok onemsıyorum ole olsun ıstemıyorm ama kımseyı umursamayan ben ona gelınce elımde olmadan umursuyorum.mesela bır olay olsa acaba ne dusundu acaba aklından ne gectı dıe aklıma bınbırturlu soru gelıyor ben bunu hıc ıstemıyorum ama oluyor...nıe bole oluyor hem sevmedıgım hemde smımı olmadıgım bırı neden sureklı aklımda??*

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
büüyk nefretlerin altında yatan nedenlere bakmak laızm demişler...

llavinya

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
92
hiç sevmiyor olsan o arkadaşını umursamazsın , arkadaşın bile olmaz bence.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
eskiden bi arkadaşlığın oldu da mı küstünz yoksa hiç mi arrkadaşın olmadı çok merak ettm.eğer eskiden yaşanmış bişelernz varsa unutman zor olur sen sewmiom desen de aslında içinde az da olsa bişe wardır
bence....

iktidar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Afedersin ama, sorununu anlatırken Türkçe' yi bu kadar katletmek zorundamıydın?

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Afedersin ama, sorununu anlatırken Türkçe' yi bu kadar katletmek zorundamıydın?

MSN Türkçe'si kullanıyor şimdiki gençlik :wassat:

Arkadaşın sorusuna gelince,sanırım o kişiyle eskiden arası iyiymiş ve bahsettiği arkadaşı değer verdiği birisiymiş.Belki bu aralarındaki kırgınlıkta büyük pay "yaresu"nun.

Kendisine tavsiyem aradaki bu kırgınlığı sonlandırmak için çaba harcasın.Ve ayrıca başkalarının dediklerine fazla itibar etmesin.Kendi inançları ve fikirleri,ona yön göstermeli ;)

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
aşıksın sen..:)

duru

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaresu sana yardımcı olmak isteriz tabiki ama anlattıkların doğrultusunda ne kadar yardımcı olunabilirse..Olayın özünü, gerçeğini en iyi sen bilebilirsin..Kişinin dostu yine kendisidir.. Seni en iyi sen anlarsın, problemin ne olduğunu sen bilirsin bizim bildiklerimiz sınırlıdır çünkü..Arkadaşının kız mı erkek mi olduğu? Eğer bu kişi kızsa ya da erkekse nasıl bir arkadaşlığınızın olduğu ( duygusal mı normal arkadaş mı)hakkında bilgi vermek istersen belki fikir verebiliriz sadece..Ama dediğim gibi kendini en iyi sen bilirsin...

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Aşık olmuş kendisi arkadaşımızın..

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ya arklar benım hıcc sevmedıgım bı ark var ama onun dusuncelerını nedense cok onemsıyorum ole olsun ıstemıyorm ama kımseyı umursamayan ben ona gelınce elımde olmadan umursuyorum.mesela bır olay olsa acaba ne dusundu acaba aklından ne gectı dıe aklıma bınbırturlu soru gelıyor ben bunu hıc ıstemıyorum ama oluyor...nıe bole oluyor hem sevmedıgım hemde smımı olmadıgım bırı neden sureklı aklımda??*

Vallaha sen bu sorunu çözemedin, bende senin Türkçe' ni çözemedim. Bu nasıl bir yazım şeklidir Allah' ım? :wacko: Hadi klavyen ingilizce klavye olsun "ü,ö,ğ,ş" yazamazsın anlarım, ama ya "i" harfi? Onu da geçtim, kırmızı renkle işaretlediğim kelimeler nedir Yaresu? Herşeyi suyu çıktı da Türkçe mi kadı katletmediğimiz? Yapmayın arkadaşlar, biraz daha dikkat lütfen.
Sevgilerimle.
Onair.

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
mnde çzmed!m onair @mæ D€nmy€€€ dwæmmm

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42

o kişiyle karşılıklı oturup konuşmayı dene. ortak yönünüz var belkide.

ayrıca onair arkadaşıma katılıyorum, okuyana kadar canım çıktı!

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ergenlik çağlarında olur böyle şeyler. :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
yazıya neden taktnz anlamadm.ben de daha kolay ve daha hızlı oluyo diye bazı harfleri yazmıyorum ben de mi katlediyorm güzel Türkçemizi.makst tamamemn daha kolay ve daha hızlı olması.lütfen buna takılmayın.

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok ya asık deılm arkım erkek belkı eskıden az da olsa bısıler hıssetmıs olabılırm ama sımdı sevmıyorum hatta hıc sewmıyorm ama aklımdan cıkmayor zıkkım cocuk:)onun dusuncelerını merak etmek ıstemıyorm hatta onu dusnmek bıle ıstemıyorm ama olmuyor

duru

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Seninki belki de alışkanlıktır yaresu ya da onun bir davranışına kızdığın için böyle diyor olabilirsin diye düşünüyorum ama ona karşı duygularının çok da boş olduğunı sanmıyorum..Bak gözüm abla gibi sana açıklama getirdim yani:D

tharnax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok ya asık deılm arkım erkek belkı eskıden az da olsa bısıler hıssetmıs olabılırm ama sımdı sevmıyorum hatta hıc sewmıyorm ama aklımdan cıkmayor zıkkım cocuk:)onun dusuncelerını merak etmek ıstemıyorm hatta onu dusnmek bıle ıstemıyorm ama olmuyor

Muhtemelen çocuk senden uzaklaşmış ayrılmış veya bir yere varamamışınız. Yara kalmış içinde. Ya tekrar çık içinde kalanları gider. Yada bir başkasını bul.
Hiç olmadı hobi edin kendine :)

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:)saolun yaaa...

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ayrıca ben turkce yazılılarından 76 nın altında aldıgımı hatırlamıyorm yazıma takanlara duyurulur:)

Türkçe yazılılarında da mı böyle yazıyordun ? Eğer böyle yazıp 76 alıyorsan o hocayı da tebrik edip ellerinden öpmek lazım derim.
Ben senin yazına takmıyorum, takılıyorum. Elimde değil, bu şekilde yazmanızın anlamını çözemiyorum.

corpuscallosum dedi ki:
yazıya neden taktnz anlamadm.ben de daha kolay ve daha hızlı oluyo diye bazı harfleri yazmıyorum ben de mi katlediyorm güzel Türkçemizi.makst tamamemn daha kolay ve daha hızlı olması.lütfen buna takılmayın.

Sanki cep telefonunda 160 karakter dolmaması için daha kolay,hızlı ve anlamsız yazıyorsunuz. Yazınız ve kullanıdığınız kelimeler karakterinizi belli eder. Daha kolay ve hızlı olmasını istiyorsanız Türkçe' yi düzgün şekilde kullanınız.

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaa yapma yaa muhalefet olmamak ıcın sıkma kendını atıp tutma ....boyle alıstm tel msn de ve burdada boyle yazıyorum sız duzgun yazın bana karısmayın...yazımız karakterımızı bellı edrmıs yapma yaaa..bole bır sacmalık ılk kez duyuyorum

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Senin duymadığın daha neler var neler :D

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
işi espırıye vurmaya calısma..bosuna