Ben Bir Site Kurdum

Bu konuyu okuyanlar

enezz

Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar kendi sitemi kurdum bu siteyi dahada ileriye taşımak için ne yapabilirim üst sıralara çıkmak vs. he birde siteme admin olmak isteyen varsa buradan konuşabiliriz.

Guaqroz

Asistan
Merhabalar arkadaşlar kendi sitemi kurdum bu siteyi dahada ileriye taşımak için ne yapabilirim üst sıralara çıkmak vs. he birde siteme admin olmak isteyen varsa buradan konuşabiliriz.
Öncelikle her gün yazı yazmalısın bunun içinde 6-7 saat ayırman lazım ama eğer işi bilen birini admin alırsan yükünü hafifletir bende daha önce site kurmuştum tek başına zor oluyor eğer bir haber sitesiyse

Guaqroz

Asistan
Dediğim gibi sen buraya sürekli bir şeyler yüklersen siten bir gün öne çıkacaktır ve siteyi birazdaha geliştirmeni öneririm

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Bence temayı değiştirmekle başlamalısın. Sonra oyunları veya programların kendi sitelerine bağlantı vereceksin. Onları incelemelisiniz, eğer Türk yapımı oyunlarına desteğiniz varsa. Kendi geliştirdiklerimi sitende tanıtmanı isteyebilirim.

enezz

Öğrenci
Ooo bir de kendi sitenin reklamını yapmışsın.
skskskskksksk :D ama çalışıyor knk benimki oradan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence temayı değiştirmekle başlamalısın. Sonra oyunları veya programların kendi sitelerine bağlantı vereceksin. Onları incelemelisiniz, eğer Türk yapımı oyunlarına desteğiniz varsa. Kendi geliştirdiklerimi sitende tanıtmanı isteyebilirim.
Oyunlarına nereden ulaşabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

@NESDelisi discord varmı

Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar