Ben Arfa'nın Menajerinden Flaş Açıklamalar!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Hatem Ben Arfa'nın menajeri konuştu. Michel Ouazine, oyuncusunun PSG'den ayrılacağını doğrularken Fransız yıldızın Türkiye'ye gitmek istemediğini net bir şekilde ifade etti.

ben-arfa-1.jpg

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’nin de gündeminde olan Fransız yıldız Hatem Ben Arfa’nın menajeri açıklamalarda bulundu. Foot Mercato’ya konuşan menajer Michel Ouazine, Ben Arfa’nın Türkiye’ye transfer olmak istemediğini söyledi.

Paris Saint-Germain’in Miami kampı kadrosuna dahil edilmeyen Ben Arfa’nın takımdan ayrılacağını doğrulayan Ouazine, “Ortada bir yıllık daha sözleşme var ve Hatem buna saygı gösterilmesini istiyor. Eğer sözleşmeyi feshetmek istiyorlarsa, bir yıllık ücreti veya ona yakın bir kısmını daha ödemek zorundalar. Biz pazarlığa açığız” ifadelerini kullandı.

Hatem Ben Arfa’ya Avrupa’nın pek çok kulübünden teklif geldiğini dile getiren menajer, “Avrupa’dan bazı kulüplerle temas halindeyiz. Bu teklifleri göz önünde bulundurduğumuzda, Ben Arfa Türkiye’ye gitmek istemiyor. Takımdan ayrı da olsa tıpkı geçen sezonki gibi en iyi şekilde çalışmaya devam ediyor. Kulübe geldiğinden bu yana profesyonelliğin gerektirdiği her şeyi yaptı.” şeklinde konuşarak oyuncusunu savundu.

Fenerbahçe’nin gündeminde yer alan Hatem Ben Arfa’nın menajerinden açıklamalar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Gelirse eğer sezonun en bomba transferi olur.
Tabi ilerleyen zamanlarda daha büyük bir isim transferi başkaca takımlar tarafından yapılmazsa.