Bu konuyu okuyanlar

Serdar ERDEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir Telefondan Beklentilerim;

1- Fark Yaratacak Güzel Bir Tasarım (LG G4 GİBİ)
2- Bataryanın En Az 1 Günü Çıkartması
3- Telefonun Hızlı Çalışıp Kasma Sorununun Olmaması
4- En az 2 Sene Verimli Bir Şekilde Kullanmam
5- 1000-1600 TL Arası Bütçe

Bu maddeleri göz önüne aldığınızda hangi telefonu önerirsiniz ? Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.

LG G4, Huawei Honor 7, Huawei G8, Asus Zenfone 2 ya da Başka Bir Öneri...

Reaksiyon puanı
31
Xiomi mi5 bırak 2 sene 4 sene verimli kullanırsın tasarım hakkında birşey diyemiyeceğim

Reaksiyon puanı
628
Mİ5 ama SAR değeri çok fazla. Dikkat ederseniz SAR değerine öneririm. Yoksa Vibe P1. P2 tanıtıldı ama Lenovo telefonlar Türkiye'ye genelde yavaş gelyor veya hiç gelmiyor. Mesela amiral gemisi Vibe X3 gelmedi.

Serdar ERDEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mİ5 ama SAR değeri çok fazla. Dikkat ederseniz SAR değerine öneririm. Yoksa Vibe P1. P2 tanıtıldı ama Lenovo telefonlar Türkiye'ye genelde yavaş gelyor veya hiç gelmiyor. Mesela amiral gemisi Vibe X3 gelmedi.
Evet haklısınız geç kalma konusu maalesef dediğiniz gibi. SAR değeri konusunu önemserim sağlığa zararlı. Vibe P1 de aklımda olan bir telefon detaylı inceleyeceğim. Cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Gm 5 plus al bence 2 yıl garantisi var güncelleme kesin alır 2 yil

Umut Can ORAL

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Kesinlikle Xiaomi mi5 sd820 kullanıp en ucuz fiyatlı telefon. Parmak izi sensörü harika çalışıyor. Sar değeri yüksek ama kulaklıkla çözülecek bir sorun bir yerde otururkende biraz uzağa koyarsan herhangi bir problem yaşamassın. 3-3,5 yıl götürür. 1499 TL

Serdar ERDEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kesinlikle Xiaomi mi5 sd820 kullanıp en ucuz fiyatlı telefon. Parmak izi sensörü harika çalışıyor. Sar değeri yüksek ama kulaklıkla çözülecek bir sorun bir yerde otururkende biraz uzağa koyarsan herhangi bir problem yaşamassın. 3-3,5 yıl götürür. 1499 TL
Özellik ve tasarım açısından gerçekten çok güzel bir telefon Xiaomi Mi 5. Ancak SAR değeri beni ürkütüyor. Genelde kulaklık kullanırım telefon ile zaman geçireceğimde. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Seni bilmiyorum ama J5 benim bütün beklentilerimi karşıladı ve tek bir sorun bile yaşamadım şu ana kadar :)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
İnceleyeceğim :) İlginize çok teşekkür ederim
Önemli değil :) umarım işinize yarar. bende uzun süre tekefon aradım ve iyiki j5 almışım diyorum hala ama tavsiyem zaten bütçeniz yeteceği için sınıfın en üstü olan J7 yi düşünmeniz J5 ile arada işlemci ve ekran boyutu farkı var. tasarım seni ne kadar mutlu eder bilmiyorum klasik samsung tasarımına sahip sadece yuvarlak hatları silip yerine daha köşeli hatlar yapmışlar (diğer modellere göre) hem gold gibi güzel renk seçenekleride var arka kamerası gerçekten muazzam fotoğraflar çekiyor ön kamerasıda idare eder ve önünde flaş olmasıda bir diğer artısı, eksilere geliceksek çok önemli eksiler değil ama bildirim ışığı ve tuş ışıkları yok muhtemelen hafızası sorun olabilir çünkü j5 de 8 j7 de 16 gb hafıza seçenekleri var var ama 128 gb kadar sd kart desteği var. bu arada sizin için sorun olurmu bilemem ama 6.0.1 almış olmasına rağmen 7.0 alacağını pek sanmıyorum. umarım yeterli olmuştur aklında soru kalırsa sor :)

Serdar ERDEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Önemli değil :) umarım işinize yarar. bende uzun süre tekefon aradım ve iyiki j5 almışım diyorum hala ama tavsiyem zaten bütçeniz yeteceği için sınıfın en üstü olan J7 yi düşünmeniz J5 ile arada işlemci ve ekran boyutu farkı var. tasarım seni ne kadar mutlu eder bilmiyorum klasik samsung tasarımına sahip sadece yuvarlak hatları silip yerine daha köşeli hatlar yapmışlar (diğer modellere göre) hem gold gibi güzel renk seçenekleride var arka kamerası gerçekten muazzam fotoğraflar çekiyor ön kamerasıda idare eder ve önünde flaş olmasıda bir diğer artısı, eksilere geliceksek çok önemli eksiler değil ama bildirim ışığı ve tuş ışıkları yok muhtemelen hafızası sorun olabilir çünkü j5 de 8 j7 de 16 gb hafıza seçenekleri var var ama 128 gb kadar sd kart desteği var. bu arada sizin için sorun olurmu bilemem ama 6.0.1 almış olmasına rağmen 7.0 alacağını pek sanmıyorum. umarım yeterli olmuştur aklında soru kalırsa sor :)
Öncelikle bu kadar açıklama yapıp aklımda soru işareti bırakmadığınız için beni çok mutlu ettiğinizi söylemeliyim :) Samsung J serisi telefonları detaylı olarak inceleyeceğim. Pişman olmak istemiyorum umarım aldıktan sonra sizin gibi memnun olurum. Herhangi bir sorum olduğunda da size ulaşmaya çalışacağım çok teşekkürler :)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Öncelikle bu kadar açıklama yapıp aklımda soru işareti bırakmadığınız için beni çok mutlu ettiğinizi söylemeliyim :) Samsung J serisi telefonları detaylı olarak inceleyeceğim. Pişman olmak istemiyorum umarım aldıktan sonra sizin gibi memnun olurum. Herhangi bir sorum olduğunda da size ulaşmaya çalışacağım çok teşekkürler :)
Önemli değil, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum :)

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
eylül sonu ekim başı lenovo p2,zenfone 3 ve huawei nova serisi ülkeye geleceği söyleniyor. Dediğiniz fiyat aralığında iyi bir fiyat performans cihazları arasında yer alır.

Serdar ERDEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
eylül sonu ekim başı lenovo p2,zenfone 3 ve huawei nova serisi ülkeye geleceği söyleniyor. Dediğiniz fiyat aralığında iyi bir fiyat performans cihazları arasında yer alır.
Zenfone 3 ve Nova serisini ben de merakla bekliyorum. Umarım kısa zamanda gelir. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

emreyaman15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony xperia xa ultra ya bi bakabilirsin bence güzel telefon fiyati da hepsiburada da uygun şu anda. Tek sıkıntı pil olabilir ama ona da 1 gün yetiyor diyor kullananlar

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Zenfone 3 ve Nova serisini ben de merakla bekliyorum. Umarım kısa zamanda gelir. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Rica ederim eğer acele değil ise telefon biraz daha piyasadaki cihazları görmekte fayda var daha v20 iphone 7 google yeni cihazları çıkıcak bunlarında gelmesi eski cihazları bir nebze düşmesine sebep olur orta segmenti bile etkiler belki

Serdar ERDEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sony xperia xa ultra ya bi bakabilirsin bence güzel telefon fiyati da hepsiburada da uygun şu anda. Tek sıkıntı pil olabilir ama ona da 1 gün yetiyor diyor kullananlar
Güzel telefon ancak 6 inc biraz büyük geliyor bana :) Cevapladığınız için teşekkür ederim

muhammet516

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei p8 hb de 1500 tl yabiyorsa saydığınız telefonlardan daha iyi özelliklere sahip.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Lenovo Vıbe P1 Reeder P10 Sony Xpreia XA LG K520

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
note 4 , mi5 tercihler arasında olabilir