Beklediğimiz Sunucu Açıldı( kaç kişi bekliyorsa artık :D)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Şaka bir yana geçen günlerde bahsettiğim discord sunucum açıldı pc ve teknoloji için bir discord sunucusu açıcam demiştim forumda gördüğüm üzere bazılarımız sıkıntı çekiyor bu tarz konularda hem teknoloji haberleri hemde pc yardım teknoloji yardım gibi çeşitli konularda size yardım edilecek bir forum sunucun tek eksikleri ismi ve logosu sunucuma gelip destek olursanız sevinirim modcuk tarafından silinmiştir linki bu yapmanız gerekenler
1-Discord Hesabı açıp kayıt olmak
2- linke tıklayıp sunucuya girmek
3- adınızı ve yaşınızı söyleyip yetkililerin sizin kaydınızı almasını beklemek söylemeyi unutursanızda sorun değil zaten soruyoruz
ve daha sonra konuşmaya muhabbete başlayabilirsiniz dün açtığımız halde 2-3 kişiye yardımcı olduk bu bir reklam değil zaten daha önceden sordum üyelere bazıları geliri dedi onlar ve başka gelmek isteyenler için gelirseniz çok mutlu olurum sunucu bence gayet güzel oldu

Son düzenleyen moderatör:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
zaten Sdn nin kendine ait discord kanalı var. İsmini daha orjinal birşey yapsaydın.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
zaten Sdn nin kendine ait discord kanalı var. İsmini daha orjinal birşey yapsaydın.
dediğim gibi değiştiricem zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

ismini sdn koymayı planlamıyor gelenler anlasın diye koydum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İyi de forum zaten bilgisayar konusunda sıkıntı çekenlere yardımcı olmak için var. Biz de forumun DC kanalı üzerinden yardımcı olmayı biliyoruz da o zaman forum amacını yitirmiş oluyor. Bence pek mantıklı olmamış.

Ruyifo

Asistan
Reaksiyon puanı
82
İyi de forum zaten bilgisayar konusunda sıkıntı çekenlere yardımcı olmak için var. Biz de forumun DC kanalı üzerinden yardımcı olmayı biliyoruz da o zaman forum amacını yitirmiş oluyor. Bence pek mantıklı olmamış.
Nereden bulabilirim SDN dc linkini ?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Nereden bulabilirim SDN dc linkini ?
forum amacını yitirmiş olmuyor insanlar hespi oraya gelicek diye birşey yok gelmek isteyemler vardı gelmek isteyen gelir sesli yardımdada bulnabiliyoruz orada tamam anladık biliyoruz sdn dc si var

forum amacını yitirmiş olmuyor insanlar hespi oraya gelicek diye birşey yok gelmek isteyemler vardı gelmek isteyen gelir sesli yardımdada bulnabiliyoruz orada tamam anladık biliyoruz sdn dc si var

amacım sdn yi bitirmek değil zaten yapamam

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ben öyle bir amacınız var demedim ki zaten. Sadece mantıksız dedim. Şimdi oraya gelen adam, muhatap olduğu kişinin bilgisayar bilgisinden nasıl emin olabilir? Burada bile kendinden çok emin bir şekilde yanlış yönlendirme yapanlar oluyor, biz müdahale ediyoruz. Donanımlar hakkında sohbet etmek farklı bir şey, birisine bir ürün önermek farklı bir şey.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Ben öyle bir amacınız var demedim ki zaten. Sadece mantıksız dedim. Şimdi oraya gelen adam, muhatap olduğu kişinin bilgisayar bilgisinden nasıl emin olabilir? Burada bile kendinden çok emin bir şekilde yanlış yönlendirme yapanlar oluyor, biz müdahale ediyoruz. Donanımlar hakkında sohbet etmek farklı bir şey, birisine bir ürün önermek farklı bir şey.
evet haklısınız o yüzdende yetkili aldık 3 kişi aralarında efı shell de var :)ü

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
nereden bulabilirim Dc linkini ?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
nereden bulabilirim Dc linkini ?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
sadece benimk,ne gelmek isteyenler yazabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...