Bekar Bırakan 5 Hata

Bu konuyu okuyanlar

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bekar Bırakan 5 Aşk Hatası

Sherry Amatenstein

Hiçbiri ilişkiyle sonlanmayan ilk randevulardan bıktınız mı? Kendinizi vermeye hazır olmadığınız halde erkeklerin arkasından koşmaktan yorulmadınız mı? Eğer eşinizi bulmak için bütün gücünüzü harcıyor ama yine de başarılı olamıyorsanız, belki de gerçek aşkı ararken kullandığınız yollar üzerine tekrar düşünmek lazım. Burada kadınların randevulaşırken yaptığı 5 genel hatayı bulacaksınız. Eğer içlerinden 1 ya da 2 tanesi size tanıdık geliyorsa, kendinizi hırpalamayın. Sadece, daha iyisini hak ettiğinizi görün ve iyileştirmek için değişiklik yapmaya hazır olun.

1. Eğer aşkın sizi hiçbir zaman bulamayacağını düşünüyorsanız, bulamayacak.

Açıkçası, kadınlar sevilmeye değerler. (evet, biz de değeriz!) ancak kendilerini daha yıllarca yalnız bırakabilecek bir seyle boğuşuyorlar: kendi kendini oluşturan kehanet ya da olumsuz düşünce. Olumsuzluk bulaşıcı değildir ancak potansiyel randevuların da kaçmasına neden olur. Çok sinsi bir hastalıktır. Fiziksel olarak, kurbanını el değmemiş bırakır. Ama biri ne kadar ortalarda “Hicbir zaman aşkı bulamayacağım.” diye dolaşırsa, beklentileri o kadar yüksek bir oranla gerçekleşir. Tersine, daha açık fikirli biri ne kadar çok “ Nasıl iyi, mutlu bir insanım, kesin aşkı bulacağım.” diye düşünürse, romantik geleceği de o kadar açık olur.

Eğer sizde kendine merhamet duyanlardansanız, kendinizi meşgul edin: Bir gazete ile başlayın. Her gün kendinizle ilgili seveceğiniz bir şeyler yazın. Zamanı kolaylaştıracaktır. Birkaç yakın arkadaşa ya da aile üyesine yazabilir ya da telefon edebilir, onlar da bir erkeğin sizinle mutlu olabileceğine dair nedenleri söyleyebilirler. Onlara bu öneriyi sunduğunuzda muhtemelen çok mutlu olacak ve size yardım edeceklerdir. Ne zaman kötü bir düşünce aklınıza gelse, her zaman onu olumlu olan bir başkasıyla değiştirin.

İşte sizi bekarlığa mahkum eden diğer aşk hataları:

2. Kötü çocuk huyundan vazgeçin.

İyi erkekler dolambaçlı yoldan gitmezler. Ambalajsız, ham dururlar. Önemli olan hem hak eden erkeği fark etmek hem de istemek.

3. Benimle beraber tekrar edin, aşk tasma değildir..

Aşk tasmanın eş anlamlısı değildir. Eşinin 7/24 onunla beraber olmasını istemek ne gerçekçi ne de adil. Hapishane ne kadar konforlu ve gösterişli olsa da bir mahkum sonuçta özgür olmak ister. Sonuçta aşırı baskı ayrılık getirir.
En mutlu çiftler birbirlerine nefes alınacak alan bırakanlardır. Geri kalan işleri ne kadar dinamik olursa (iş, hobi ve arkadaş anlamında), biraraya geldiklerinde paylaşacakları o kadar şey olur.

4. Duygusal anlamda da sadık olun.

Partnerinize zarafet ve incelikle yaklaşmanız hayati bir şey. Eğer bütün “kötü gün”hikayelerinizi ve şakalarınızı arkadaş ya da isteklilerle paylaşırsanız, sevgilinize anlatacak neyiniz kalır? Delice gelebilir, ama bir insanın zamanı ve enerjisi sınırlıdır. Eğer sahip olduklarınızı başkalarında harcarsanız, bu muhtemelen ilişkinize zarar verecektir. Daha da kötüsü sevgilinizin size olan güvenini bir erkek iş arkadaşı ya da arkadaş yüzünden kaybetmenizdir. İlişkiniz iki kişiye özel anlardır ve önceliklidir, paylaşılmaz.

5. Eğer haklı çıkmak istiyorsaniz haksız olun.

Eğer siz ya da partneriniz hiçbir zaman yanıldığınızı kabul etmiyorsanız bu zor olabilir. Yanıldığınızda kabul edin ve özür dileyin. Özür dilemek bir zayıflık alameti değildir. Aşk yeri geldiğinde özür dilemesini de bilmektir.

Kaynak : Mynet

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ben bu yüzden bakar kalmadım. :D

Yine mynet. Kıs fish fena sardın sen. :D

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
mynet deli yaaaa :D

forumda mynet menşeli haberler olay yaratıo ben de yayınlıyorum napim :D

Core Quart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Walla bende bu kuralların bazılarını kullanıyorum işe yarıyor guzel bır paylaşım

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Nabza göre şerbet haklısın fish. :D

Haklı çıkmak istiyorsak haksız olacakmışız. Peki tamam. Ben hep yapıyorum zaten. O an peki canım diyorum ama sonra....:twisted::D

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Walla bende bu kuralların bazılarını kullanıyorum işe yarıyor guzel bır paylaşım

bekar kalmak için mi kullanıyosun :wassat::D

yok ben haklıysam peki canım diyemiyorum emelim ...sonra adam beni terkediyo :D

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bi erkek olarak hepsine katılıyorum ozellikle de kadınlarda en cok olan düşünceleri vermişler..

"2. Kötü çocuk huyundan vazgeçin.

İyi erkekler dolambaçlı yoldan gitmezler. Ambalajsız, ham dururlar. Önemli olan hem hak eden erkeği fark etmek hem de istemek. "

bu hakikaten dğr... :)

bu arada fish
akbankın fish die bi kampanyası var ya duydun mu :D :D
http://www.fishcard.com.tr/fishle-tanisin.htm
tanışalm mı :D :D

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
valla akbanktan sıra fişi aldım..
altında fishle tanışdınız mı yazıyordu.
dedim tanışıyoruz zaten :D :D
aklıma sen geldin
dava edelim ii tazminat alırız hayatımız kurtulur hanee :D

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
fishle tanıştık da noldu didin mi :D

bekar bırakan 6. hata : fish le tanışmak :D

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yok cnm ne demek fishmizin ayrı yeri varr..
herkesce bilinee :D
bekar kalmak değil sen bole çöp çatan birine daha cok benziyorsun ama
ama krasiv de bilir 3-4 kişi ewlendirdim bi kendimi ewlendieremedim
kelin ilacı olsa misali :D

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu tür yazıları yazan yazarların çoğu nedense ya ayrılmış oluyor ya da mutsuz bir ilişkiyi yaşıyor oluyorlar:happy: kaldı ki nasıl bir ilişki yaşaman gerektiği partnerinin beklentilerine göre değişir,belirli bir kalıba nasıl sokabiliriz ki...:innocent:

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ben mi çöpü çatanım :wassat::D hee ondan evde kaldım milletle uğraşmaktan senin gibi :D

linuxcum bekar bırakan 7. hatayı böylece keşfetmiş oluyor ve tekrarlamamaya özen gösteriyoruz..

neymiş:

önce can sonra canan dicez artık :D

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
:D koptum hee.. allah iyiliğini versin..
senin bu değimine karşıllık şu vecizeyi soyluyorum..

"HAYAT ÇATLAK BİR SU BARDAĞI GİBİ İÇSENDE BİTECEK İÇMESENDE.O YÜZDEN YAŞAMANA BAK. YAŞASANDA BİTECEK YAŞAMASANDA..."

kafana takma sen bulursun nerden bulcaklar senin gibi birsini aa..

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ahhh linux :sorry2:

fish karta yatırdığınız iltifat sonucu 3 atmasyonluk kaave falı kaandınız :D

bekar bırakan 8. hata...: fallara inanıp beyaz atlıyı beklemek :D

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
:D ohoo fish hanım iltifat değil gerçekler..
o yüzden kave ısmarlıcaksan arasın bi yerde ısmarlarsın içeriz.
ama iltifat falan :(
iyi 8. ne acaba
8. Gerçek Herşeyinle bağlanmak ( sonra mı bi msj finish ) :( :( :(

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ısmarlamaz mıyım hiç ayıp ettin...

canım 8 i söledik...9. cu hata bir önceki ilişkiye çok bağlanıp yeni kısmetleri görememek olsun...

en vahimi de bu olsa gerek...yeni sulara yelken açın bakim ...

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ewet o dahada güzel nedeni ise ya çok sevmek unutmamak yada aynısı gibi acı cekmekten korkmak.
10.Yalan (malesef yalanla başlayıp yalanla biten herşey bizi ewlikten de uzaklaştırıyor ilişkindende )

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Yine ilginç bir konu. Ama Sherry bilmemne (bayan olma ihtimali büyük) teyzeye sormadık bekar kalırken ve de mutluyuz..
Geçen bir arkadaş sohbetinde aynı konu açıldı. Bencileyin dirençli bekarlardan biri "abi, evsahibinin bir evi var, kiracının bin evi!" dedi bu konuda..
Kalbinde kırık izleri taşıyan ve gönlünde ayrılığın artçı şoklarını yaşayan ademoğlu-havvakızlarının sevdiği konulardır bunlar ayrıcana..
Fazla yazmayın bu konuya, vallah evde kalırsınız temelli :)