Bedük, Avrupanın yeni sesi olma yolunda

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
<br /><br />1 Kasım’da Münih’te düzenlenecek “MTV Avrupa Müzik Ödülleri”’nde, Türkiye ilk kez “ Avrupa’nın Yeni Sesleri” kategorisinde yarışacak. Oylarınız ile bu kişi” Bedük” olabilir...<br /><br />Mayıs ayında çıkardığı “Even Better” albümü ile kısa sürede alternatif müzik severlerin beğenisini kazanan Bedük, Avrupa’nın en iyi yeni sesi olma yolunda ilerliyor. Bedük, bu yıl ilk kez “MTV Avrupa Müzik Ödülleri”nde Türk sanatçıların da dahil olduğu “Avrupa’nın Yeni Sesleri” kategorisinde yarışabilmek için geri sayımda. <br /><br />MTV Avrupa Müzik Ödülleri ‘nin “Avrupa’nın Yeni Sesleri” kategorisinde 17 ülkenin sanatçıları ile rekabete girecek olan Türk sanatçının Bedük olmasını isteyenler 24 Eylül tarihine kadar [size=10pt]ema.mtv.com.tr/voteNow [/size] adresini ziyaret ederek oyunu kullanabilir.<br /><br />Video : Bedük - My woman<br />http://www.youtube.com/watch?v=AwXgsIui-c0<br /><br />[size=10pt]Kaynak[/size]<br /><br />Not : Neden sadece Bedük bizi temsil edebilir anlamadım. Diğer gruplarda çok başarılı. Ben Portecho'a verdim oyumu..

ahmet347

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence adını degiştirmese daha iyiydi. nesi vardı serhatın?

Son mesajlar