Bedava web sitesi acma

Bu konuyu okuyanlar

lucifer

Profesör
Bunun için sana belli adresler verebiliriz ama siteler kendi uzantılarını da eklerler.Yani .com veeya .net gibi adresler alamazsın ;)
 

berty

Öğrenci
niye sana bedava websitesi açtırsınlar onu anlamadım herkez parasıyla açarken. ne gibi bi faydan olcak internnet alemine..
 

Melih_78

Asistan
Free Sitelerle Ugrasma Arkadasım Emek Harcadığına Değmez. Ben Ugrastımda Noldu.
Hergün Bir Kenara 1 ytl Bile Koysan 2 Hafta Max. 3 Hafta Sonra Gercek Site Alabilirsin!
 

cesurtarih

Asistan
Arkadaş cidden google pages en iyisi. 10ytl ye bir alan adı al google pagesle yaptığın siteye yönlendir. harika basit ve site temalarıda super link ölme derdide yok. Ben www.nettarih.com 'u Google pagesle yapmıştım sırf uyelik sistemi yok diye Host aldım joomaya döndüm
 

cesurtarih

Asistan
Ya arkadaşlar anlamıyorum google pages dururken nasıl bedava sitemi tercih edersiniz. Bedava siteme bikerem alt sayfa ekleyemiyosunuz çok hantal ve reklemlı ve de dosya indirtemiyosunuz link verseniz ölüyo. Google pageste 300 mb alan ve istediğin kadar içiçe sayfa ekle neyse ben bıktım google pagesi tavsiye etmekten yawww
 
K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
ceb.im tavsiye edrim mükemmel bedava .com veya .ceb.im domaini bedava alip sfirda site yapabilirsiniz yüzde yüz dogru
 

sinovax

Öğrenci
dostum salla bedava-sitemi yıllardır geliştiği yok en iyisi wordpress ya da blogger ben wordpress i daha çok seviyorum. güzel bi tema bulursun tamamdır işte. hatta yapabilirsen 000webhosttan hosting al bi de .tk .net.tc .co.cc vb bi domain al ücretsiz wordpressi oraya kur tamamdır işte :)
 

Don Tano

Öğrenci
blog istiyosan blogger en iyisi derim ama forum acmak istiyosan bi ara yetkinforum vardi hala varsa bi bak derim
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
bedava sitem parasız diolar bnm internet faturama yansıdı:(
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst