Bedava PC Optimizasyon Programı Önerisi (Windows/Linux)

Bu konuyu okuyanlar

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Başlıktada gördüğünüz gibi isteyen gelip,öğrenip,çıksın diye açtım ben bu konuyu siz yazın ben yine belki güzel bir program görürsem alıcağım.Benim kullandığım program:Wise Care 365 kullanmanızı şiddetle öneriririm.IObit'ten çok daha başarılı bir program sizin önereciğiniz herhangi bir Antivirüs (Windows Defender) haricinde veya PC'yi optimizasyon eden uygulama önerebilirsiniz.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Başlıktada gördüğünüz gibi isteyen gelip,öğrenip,çıksın diye açtım ben bu konuyu siz yazın ben yine belki güzel bir program görürsem alıcağım.Benim kullandığım program:Wise Care 365 kullanmanızı şiddetle öneriririm.IObit'ten çok daha başarılı bir program sizin önereciğiniz herhangi bir Antivirüs (Windows Defender) haricinde veya PC'yi optimizasyon eden uygulama önerebilirsiniz.
Bu programların kullanılmasına kesinlikle karşıyım,sisteminizi bozabilir veya çeşitli sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz ayrıca Linux'un konu ile alakası nedir?

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Bu programların kullanılmasına kesinlikle karşıyım,sisteminizi bozabilir veya çeşitli sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz ayrıca Linux'un konu ile alakası nedir?
Çeşitli sıkıntılar çıkartan uygulamalar kullanmasınlar o zaman güvenilir programlar kullansınlar,birde Linux içinde çıkan programlar var,isteyen kişiler için açtım ben bu konuyu

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Çeşitli sıkıntılar çıkartan uygulamalar kullanmasınlar o zaman güvenilir programlar kullansınlar,birde Linux içinde çıkan programlar var,isteyen kişiler için açtım ben bu konuyu
Bu programların neredeyse tamamı sıkıntı çıkaran ve tehlikeli programlardır,Linux için zaten böyle tehlikeli programlara ihtiyaç yok diye düşünüyorum.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Bende ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
Ne gibi bir ihtiyaç olabilir ki? Bu programların bilgisayara zarar vermek,çökmeler yaşatmak vb. işler yapmaktan başka düzgün bir işlevi yok zaten diye düşünüyorum.İnsanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Bu arada belirtmek isterim.

HDD ve SSD özelliğine bakınca diski optimize yap diye seçenek varya. O bile yapılmamalı.
6 yıl canı olan ssd ni 3 yıla indireceksiniz Yapmayın. Etmeyin.

Trim özelliğini kullanmayın. Disklerin sektörlerini mefta edersiniz.

process-defragmentacii-v-optimizacii-diskov.png

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Bu tür programların hepsi virüslü fln olur. Kullanmanızı asla önermem. Bu tür programlar bilgisayarınızın iyice ömrünü kısaltır ve bilgisayara zarar vermekten başka bir işe yaramıyor.

Son mesajlar