Anket Beats Kulaklık Mı Yoksa Airpods 2 Mi?

Bu tarz bir kulaklık almışken ne alırdınız?

• kulak içi kulaklık mı ( AirPods 2 )

Kullanılan: 2 50.0%
  • yarı kablosuz kulak içi kulaklık mı (Beats)

Kullanılan: 0 0.0%
  • kulak üstü kulaklık mı (Beats)

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
258
Herkese merhaba. Müzik dinlemek ve video izlemek için bir kulaklık almayı düşünüyorum. AirPods 2 için para biriktiriyordum. Daha sonrasında Beats marka kulaklıkların iPhone telefonlar ile aynı AirPods gibi uyumlu çalıştıklarını öğrendim. Yeni iPhone kullanmaya başlayınca -bunları da yeni öğreniyorum- Beats markasını biraz araştırdım ve olumlu yorumlar okudum hep. Kulaklığı yürüyüş yaparken uzun yolda otobüsle giderken falan kullanacağım. Bu tarz bir kulaklık almışken ne alırdınız? Bir de Beats kulaklıklar aynı AirPods 2 gibi aktif hale gelince telefondan ne kadar şarjı kaldığını gösteriyor mu?

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
AirPods al bence eminimki çok daha kalitelidir

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Beats airpodsa göre daha kalitelidir bana göre. Ancak airpods deneyimlemediğimden bir şey diyemeyeceğim. Beats markasını apple satın aldığı için evet, aynı airpodslar gibi bağlantı özelliklerine sahip ve pil durumunu gösteriyor diye biliyorum.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Beats airpodsa göre daha kalitelidir bana göre. Ancak airpods deneyimlemediğimden bir şey diyemeyeceğim. Beats markasını apple satın aldığı için evet, aynı airpodslar gibi bağlantı özelliklerine sahip ve pil durumunu gösteriyor diye biliyorum.
Ben airdods kullanıyorum airdods sesleri daha net ve basslı veriyor ama sadece telefonla konuşmak müzik dinlemek arabada kullanmak için falan alınır ama oyun açıpta oynanmaz bende beast hiç kullanmadım

Son mesajlar