Bazı futbolcular takıma ihanet etti

Bu konuyu okuyanlar

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
mustafa3_FCJPP.jpg

Görevine son verilen Frank Rijkaard'ın yardımcısı Mustafa Yücedağ, NTV Spor muhabiri Aykut Yıldırım'ın sorularını yanıtladı. Takım içerisinde bazı futbolcuların takıma ihanet ettiğini söyleyen Üstündağ, transferlerin de Rijkaard'ın bilgisi dışında gerçekleştiğini belirtti.

Galatasaraylı bazı oyuncuların takıma ve Rijkaard'a ihanet ettiğini söyleyen Yücedağ, "Bu futbolcular galiba Galatasaray'da oynadığının farkında değil. Galatasaray Kulübü dediğin zaman duracaksın. Saha içerisinde Rijkaard'ın söyledikleri yerine getirilmedi. Savaşmadılar ve her maç böyle devam ettiler" dedi.
Futbolcuların oynadıkları futbolla teknik heyeti istemediklerini gösterdiğini belirten Mustafa Yücedağ, "Bir antrenörü yollamanın da bir üslubu vardır, sen ekmeğini Galatasaray Kulübü'nden kazanıyorsun. Rijkaard için değil Galatasaray için oynuryosun. Galatasaray'a zarar veremezsin" şeklinde konuştu.
Yapılan transferlerin de teknik direktör Rijkaard'ın görüşleri doğrultusunda yapılmadığını belirten Yücedağ, "Benim Rijkaard'a verdiğim liste Rijkaard'ın hoşuna gitti ancak yönetim bu oyuncuların alınmasına izin vermedi. Transferler kulüp tarafından yapıldı. Yapılan transferlerin isimleri ise benim gördüğüm kadarıyla Rijkaard'ın listesinde yoktu" ifadelerini kullandı.

http://ntvspor.net/haber/futbol/25545/bazi-futbolcular-takima-ihanet-etti

saat 1.15de ntvsporda röportajın geniş özeti var mutlaka izleyin derim

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
İş dönüp dolaşıp yönetime geliyo,yediler adamı gitti.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
İhanet etti dediğin futbolcular, alınan 4 galibiyette niye ellerinden geleni yaptılar o zaman. Servet o maçlarda gayet iyi oynamıştı. Geçiniz bunları, oynatamadınız demek ki.

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Çok saçma.Futbolcularda o zaman şimdi şöyle diyebilirler.Riijkard Liverpoola gitmek için bilerek Serveti,Elanoyu oynatmadı.Bizi yanlış taktikle oynattı.Takımı sattı vs. Böyle suçlamalara hiç gerek yok bence.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Çok saçma.Futbolcularda o zaman şimdi şöyle diyebilirler.Riijkard Liverpoola gitmek için bilerek Serveti,Elanoyu oynatmadı.Bizi yanlış taktikle oynattı.Takımı sattı vs. Böyle suçlamalara hiç gerek yok bence.
Bu kadar güzel açıklanabilirdi. Takımı satan biri varsa o da Rijkaard efendi.

Sadr-ı Cihan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Valla satttılar lafı belki ağır ama futbolcuların istemediği çok belli gibi geliyor bana.ve Bu da demek oluyor ki Türk futbolu çok farklı ve buna göre hoca alıp çalıştırmak gerek.Rijkard profesyonel olarak davranmaya çalıştı ama burada profesyonellik haricinde de olaylar var.Medya var Türk futbolcularının motivasyon gücü var.Burada futbol kolay değil.Rijkard bence türkiye yi ve türk futbolcularını tanımadığından kaynaklandı tabii eğer varsa istediğin oyuncuların alıınmaması durumu...

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Kendi kafanızda kurduğunuz komploları doğru sayıyorsunuz , 1. ağızdan açıklamaları ef püf ediyorsunuz.
Röportajın tamamını izlememiş olmanıza veriyorum