Baylar- Bayanlar!

emelden

Dekan
''Erkekler dayak attıktan sonra kadınıyla sevişmek istiyor.''

Bu ne yazık ki erkeğin doğasında olan bir duygu: Erkekler attıkları dayağın ardından sevişmek istiyor. Her şeyi 'oldu', 'bitti' ve 'kapandı' diye düşünüyor.
Ama bu arada kadın çok aşağılanıyor, erkekse bunu görmüyor. Kadının sevişince kendisiyle barıştığını zannediyor.

[sub]Kaynak[/sub]


Gerçekten böyle midir durum? Ve sevgilinizden ya da eşinizden dayak yediniz mi,dayak attınız mı? Çok nadir rastlanır ama eşine dayak atan kadınlarda var. Dayak denir mi bilmiyorum ama ben tokat yedim. :I
 

Panculli

Profesör
Çok çok çok iğrenç bir durum birisinin birisini dövmesi. Dahada kötüsü anlattığın durum tecavüz gibi bişey ya.
 

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Her yazılana inanmayın arkadaşlar.
Gazete/dergi/televizyon yayınları kendini pazarlamak için bazen abartılı, bazen de yalan haber yapar. Çünkü bu konuda herhangi bir denetleme olamayacağı gibi, herhangi bir kanun vs de yoktur. Örnek olarak Posta gazetesini inceleyebilirsiniz. Türkiye'nin en çok satan gazetesi. Neden en çok satıyor? Çünkü bir çırpıda iki haber okunup çöpe atılabilecek, veya masaya serilip üstünde kahvaltı yapılabilecek bir parça kağıttan ibarettir bu gazete ve sadece okunması sevilen şeyleri yazar. Posta okurlarının tamamına yakın çoğunluğu köşe yazısı okumaz çünkü aslında gazete okumayanlar Posta okurlar.

Neden bu gazeteyi örnek verdim? Çünkü tüm haberlerinde ana fikir kendi düşüncelerinin etrafında toplanmıştır. Yani haber yazmıyor, kendi ürettiklerini yazıyorlar.

Gelelim konuya, dayaktan sonra ilişki istiyormuş erkekler. Zaten ülkemiz hanzolarla dolu. Hepimiz fantezi peşinde koşuyoruz. Türkiye'de karısını dövmeyen erkek yok çünkü kadını dövmek erkekliğin şanındandır.. Bunların bütününe ne kadar inanıyorsanız, yukarıda yazan habere de o kadar inanın.

Bazı iki ayaklı hayvanların içine işlemiştir hayvanlık ruhu o ayrı konu; ama bu haberler haber üretmek ve satmak için yazılır, gerçek olduğundan değil.

Düzenleme: Shockhaber diye site vardı bir zaman, hala var mı bilmiyorum. Bu konuda çok güzel bir örneklemesi vardı. "Nevada'da yapılan bir araştırmaya göre..." diye başlayan cümleler kuruyordu. (Nevada: Bir ABD eyaleti.) Örneğin bir araştırma şöyle: "Nevada'da yapılan bir araştırmaya göre Nevada'da yapılan araştırmaların %97'si aslında yapılmamıştır." :) Türkiye'de bilmeme nerede yapılan araştırmaya göre şöyleymiş denildiğinde bilin ki o yazı, yazarın kendi şahsi fikridir.

Sevgiler.
 

emelden

Dekan
Elmacik,habere lafım yok. Bu tip bir olay yaşayanlar varsa onlar bilecekler doğruluk payını.Posta gazetesi hakkındaki fikirlerine de kesinlikle katılıyorum. Ama gerçekten dayak Türkiye'de var.Ve bunun ne eğitimle alakası var ne de kadının ekonomik özgürlüğü ile.
 

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Dayak yok demedim ki Emel. Hayvanlık bazısının ruhuna işlemiş dedim zaten. Malesef uç noktalarda geziyoruz. Çünkü ne erkek erkek, ne de kadın kadın. Dayak bir yandan, feminizm başka bir yandan..
 
Elmacik dedi ki:
Dayak yok demedim ki Emel. Hayvanlık bazısının ruhuna işlemiş dedim zaten. Malesef uç noktalarda geziyoruz. Çünkü ne erkek erkek, ne de kadın kadın. Dayak bir yandan, feminizm başka bir yandan..
katılıyorum ;)
iki taraftada denge yok
 

emelden

Dekan
Elmacik, hakılısın hayvanlık hayvanlık da bazı kızlarında hoşuna gidiyor sanki bu durum. Bir arkadaşım vardı erkek arkadaşı kampüsün içinde kıza tokat atar, kes diye bağırır çağırırdı. Kulakları çınlasın ''Sinem senin aklın yok mu?''dediğim zaman. ''Emel,seviyorum onu''derdi. :I


Bu arada hoş sende aynı şeyden bahsetmişsin. :)

 
emelden dedi ki:
Elmacik, hakılısın hayvanlık hayvanlık da bazı kızlarında hoşuna gidiyor sanki bu durum. Bir arkadaşım vardı erkek arkadaşı kampüsün içinde kıza tokat atar, kes diye bağırır çağırırdı. Kulakları çınlasın ''Sinem senin aklın yok mu?''dediğim zaman. ''Emel,seviyorum onu''derdi. :I hak edenide oluo ama...


Bu arada hoş sende aynı şeyden bahsetmişsin. :)

hak edenide oluo ama...
 

emelden

Dekan
Torpido, senden farklı bir cevap olmazdı. Baksana 16 yaşında başladım diyorsun. :) Şaka bir tarafa tabi hak eden kızlarda var.
 

patrick

Profesör
Onursal Üye
Torpido dedi ki:
mavinok.ta dedi ki:
emelden dedi ki:
Torpido, senden farklı bir cevap olmazdı. Baksana 16 yaşında başladım diyorsun. :) Şaka bir tarafa tabi hak eden kızlarda var.
hiç kimse ne olursa olsun dayağı haketmez kimin buna hakkı olabilirki ya
demez oalydım kızlar arasında kaldım nerde bu sitenin erkekleri
???

torpido! hiç kimsenin arasında kalmadın... konu; erkeklerle kadınlar arasındaki bir atışma değil...
 

patrick

Profesör
Onursal Üye
Kadın erkeğini dinlemez, erkek de kadın ruhundan anlamaz ise düzgün bir ilişki beklenemez zaten.
 

asabi03

Asistan
Arkadaşlar ben dayağa tamamen karşıyım dayak ne şartla olursa olsun bir bayana yapılmayacak bir harekettir. Düşünsenize o sizden güçsüz ve savunmasız bu sadece hayvanlıktır.
Lise yıllarında bir çocuk vardı herkezin gözü önünde kız arkadaşını hırpalar, saçını çeker, ittirir v.s. bir böyle iki böyle bir gün bunu arkadaşlarla sınıfa bir çektik kıza karşı aslan olan adam bir saniyede kedi oldu hani erkekti nerde kaldı erkekliği. :D
birde üstüne ilişkiye gireni tamamen benim için hayvandır. Kadınlar bir çiçektir
ne şartla olursa olsun dayak olmaması lazım.

 

Son mesajlar

Üst