Battlefield Serisi Devam Ediyor

Alengirli

Dekan
Yılı büyük zararla kapatan Electronic Arts, 2009 için çok daha güçlü bir oyun yelpazesi sunarak telafi turuna çıkıyor. İşte son duyurulan iki yeni Battlefield.

EA DICE'ın başarılı FPS'si Battlefield: Bad Company için bir devam oyununun yapım aşamasında olduğu duyuruldu. ABD ordusu içerisindeki hayali bir yapılanmayı ve bu askerlerin yaşadığı maceraları konu alan Bad Company 2 de, çevre tahribatı gibi ilk oyunun kilit özelliklerini taşıyacak.

Araçlarla yapılan savaşlara da özellikle odaklanacaklarını belirten EA yetkilileri, oyunun PC, Xbox 360 ve PS3 için bu kış çıkacağını duyurdu.

Bir de Sürpriz!

EA ayrıca Battlefield 1943 adlı indirilebilir bir oyunun da DICE tarafından hazırlandığını müjdeledi. Xbox Live, PlayStation Network ve PC servisleri üzerinden indirilecek olan bu çok oyunculu FPS de, üç farklı bölgede 24 kişiye kadar oynanışı destekleyecek.

Ayrıca Battlefield Heroes için çalışmalar ve son rötuşlar sürüyor ve oyun mart ayı bitmeden yayınlanacak. BF Heroes beta testlerine bu adrese başvurarak katılabilirsiniz.
:: Battlefield oyunlarını seviyor musunuz?

Bilgi İçin : Battlefield
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

Corbett

Asistan
Orjinal olmadıktan sonra birşey anlam ifade etmiyor bu oyunlar.Bende korsan BF2 oynuyordum süperdi ama online olsa hiç bırakmazdım.
 
Üst