Battlefield 4'ü bedava indirin ve oynayın

Bu konuyu okuyanlar

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
EA ve DICE'ın başarılı FPS oyunu Battlefield 4, kısa süreliğine bedavaoldu. Eğer oyuna sahip değilseniz ve denemek istiyorsanız işte fırsat.Battlefield 4, EA'in Origin servisinin üzerinden ücretsiz olarakindirilebiliyor. Tabii bunun bir süre sınırı var.
Battlefield 4 - Multiplayer inceleme (PC)
EA, oyunu size 1 haftalık süre için ücretsiz olarak sunuyor. Bu süreçte oyunun senaryo modunu ve multiplayermodlarını ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Multiplayer oynarken hazırladığınız ve geliştirdiğiniz profiniz de kaydediliyor ve süre bittikten sonra oyunu satın alırsanız, Battlefield 4'e kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Veli BÜLBÜL

Reaksiyon puanı
2,146
ben bu 1 haftalık süreci kasama kavuşunca kullanacağım, crack eyleyip oyun süresi 1 haftayı geçerse satın alacağım :D

Reaksiyon puanı
2,146
Arkadaşın nispeten iyi bi laptopu vardı ona indirdim oynadım, çok kısa sürdü yarım günde bitti, online oynamadığım için eğer alsaydım boşa para vermiş olacaktım.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşın nispeten iyi bi laptopu vardı ona indirdim oynadım, çok kısa sürdü yarım günde bitti, online oynamadığım için eğer alsaydım boşa para vermiş olacaktım.
Multiplayer'a epey süre vermiş, Premium bir BF4 oyuncusuyum. Diyeceğim şu, online oynamıyorsan zaten BF4 oynuyor sayılmazsın.

Bu arada single player senaryoyu bitirmiş değilim.

Reaksiyon puanı
2,146
Multiplayer'a epey süre vermiş, Premium bir BF4 oyuncusuyum. Diyeceğim şu, online oynamıyorsan zaten BF4 oynuyor sayılmazsın.

Bu arada single player senaryoyu bitirmiş değilim.

ben single oynamayı seviyorum, yani diyeceğim eğer benim gibi online oynamayı sevmeyen biriyseniz almayın, online yüzünden senaryolar hep yerlerde zaten