Battlefield 3 - Premium Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Shiftdelete ahalisi :) Playstore un yaptığı Battlefield 3 kampanyasıyla oyunu alma niyetindeyim.Ama tavsiyelerinizi de dinlemek istiyorum.Battlefield single player oynadım ve online modlarını oynamak için almak istiyorum. Ama premium mu yoksa normal mi almam konusunda karar veremedim.Oynayan arkadaşların premium tavsiyelerini bekliyorum sizce 25tl farkla almışken premium almalımıyım?Başka bir tabirle normale kıyasla verdiğim farka değer bir oyun zevki alabilirmiyim. Tavsiyelerinizi bekliyorum ..

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bence normal sürümün al gitsin zaten bf4 çıkışına fazla kalmadı:)

BILDIRCAN

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
bende playstore.com giriş yapabilsem alıcam direk ttnet tekşifreyi yazıyorum dostum hata oluştu diyor bilerek yanlış girince k.adı veya şifre yanlış diyorda doğru girince hata oluştu diyor neyse 444 ü aradım geri dönüş yapacaklarmış artık bakıcam hemen alıcam yaparlarsa

ronaldinho62

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu fırsatı kaçırmadım hemen aldım premium editionu. Dünden beri pc açık oyunu şimdi indirdi dlcler iniyo şu anda. Biraz oynadım tavsiye ederim gerçekten. Bu fırsatı kaçırma bence hemen al.

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4-5 arkadaş birlikte alacağız çoğunluk ne derse yarın almayı planlıyoruz bizde

barlasemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki playstoredan aldığımda bilgisayara formatladığım zaman yada başka bir bilgisayara oyunu yeniden yüklemek istediğimde indirme şansım var değil mi?

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam ben profesyonel bf 3 oyuncusuyum. ben ilk haritadaki map leri daha çok seviyorum. ben dog tag ve silahlar için aldım. ama almanı tavsiye ederim. yeni map ler tanklar var. her şey güzel. bir de oyunu biraz biliyorsan tamamdır. benim rank 145. oyundaki ismim rRuberto. karşılaşırız belki :D

batuhan450h

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yarin bf3 alcam ama premium edition da kafami karistiriyor. Bf3 82 tl ama premiumlusu 90 tl premiumluda oyunun kendisi ve 5 dlc paketimi bulunuyor . Yani bn battlefield 3 premium edition alsam hem bf3 hemde dlc paketleri mi gelecek

muymut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bf3 aldım geçenlerde daha yeni indirdim oyunu oynamadım ama bir sorum var. Bildiğim kadarıyla bazı mapları ve başka özellikler için dlclerin olması lazım sorum şu? Premium alınca bu dlcleri almaya gerek kalırmı?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Premium aldığında

o Battlefield 3: Back to Karkand
o Battlefield 3: Close Quarters
o Battlefield 3: Armored Kill
o Battlefield 3: Aftermath
o Battlefield 3: End Game
dlc paketlerini kapsar. Bunlar için ekstra para vermene gerek olmaz.

muymut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Premium aldığında

çok sağol kardeşim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Peki playstoredan aldığımda bilgisayara formatladığım zaman yada başka bir bilgisayara oyunu yeniden yüklemek istediğimde indirme şansım var değil mi?

bilgisayrdan oyunu kaldırmadan tümden kaldırman lazım yoksa yeniden yüklersen oyun yeni bilgisayara yüklenmiş gibi olur ancak origine kaydedersen o zaman değişir

çokrenkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Premium aldığında

Playstore dan premium paket satınaldım.Fakat Origin de sadece limited edition görebiliyorum.Reedem product code girdiğimde ise bu code zaten kullanımda mesajı veriyor.
Premiumdaki bu 5 oyun her biri ayrı bir oyun değil midir? Bunların herbirini ayrı ayrı tek kişi olarak oynayamaz mıyım?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Playstore dan premium paket satınaldım.Fakat Origin de sadece limited edition görebiliyorum.Reedem product code girdiğimde ise bu code zaten kullanımda mesajı veriyor.
Premiumdaki bu 5 oyun her biri ayrı bir oyun değil midir? Bunların herbirini ayrı ayrı tek kişi olarak oynayamaz mıyım?

Battlelog un sayfasına gidin. Orada Serverlar var. Yanında AK, EG, CQ, AM, gibi Logolar olacak. O serverlardan birine tıklayın, dlc hatası verir büyük ihtimal. Sizden kütüphaneye gidip indirmenizini isteyecek. Kütüphaneye gidin, bf3 ün üzerine tıklayın, detaylara girin, dlcleri indirin.

çokrenkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Battlelog un sayfasına gidin. Orada Serverlar var. Yanında AK, EG, CQ, AM, gibi Logolar olacak. O serverlardan birine tıklayın, dlc hatası verir büyük ihtimal. Sizden kütüphaneye gidip indirmenizini isteyecek. Kütüphaneye gidin, bf3 ün üzerine tıklayın, detaylara girin, dlcleri indirin.

Bunlar sadece çokoyunculu mu oynanıyor?
Server browserdan bunların hepsini seçili görüyorum.Üzerine tıkladığımda seçimi kaldırıyor.Galiba sadece online oynayabiliyorum.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Server browserdan bunların hepsini seçili görüyorum.Üzerine tıkladığımda seçimi kaldırıyor.Galiba sadece online oynayabiliyorum.
Bunlar oyun değil, online bf3 için map ve araç eklentileridir.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226

Evet çok oyunculuda işe yarar. Yeni silahlar, araçlar ve yeni maplar oyuna dahil olur.

çokrenkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ok.
Ben de Origindeki oyunlarım arasında bunların herbirini ayrı ayrı göreceğimi ve tek oyunculu olarak oynayabileceğimi düşünmüştüm.
Teşekkürler.

Son mesajlar