Battlefield 3 İnternete düştü

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Merakla beklenen Battlefield 3 oyununun CLONEDVD sürümü (DVD kopyası) şu anda paylaşım sitelerinde. Oyunun çıkmasına daha 10 gün kadar var, eksik var mıdır bilinmez. İlaç henüz yok ama onun da çıkması yakındır. Kurulum dilinin Rusça olduğu belirtiliyor ancak kurduktan sonra basit bir reg ayarıyla İngilizce'ye çevrilebiliyormuş. Ünlü grupların oyun resmen çıkmadan el atıp atmayacağını göreceğiz.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
aman skidrow canım skidrow hadi bakalım <:)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
counter strike dışında fps oyun oynayamıyorum. dakka tutayım, 5 inci dk.da başım dönmeye başlıyor. oynamayı sürdürürsem baş dönmesi artıyor ve sonucunda saatlerce baş ağrısı ve halsizlik çekiyorum. bu tarz oyunları gördükçe kahroluyorum:(

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
counter strike dışında fps oyun oynayamıyorum. dakka tutayım, 5 inci dk.da başım dönmeye başlıyor. oynamayı sürdürürsem baş dönmesi artıyor ve sonucunda saatlerce baş ağrısı ve halsizlik çekiyorum. bu tarz oyunları gördükçe kahroluyorum:(
Bir de 4 yıllık laptoplarla 1280*800 çözünürlükte ve genelde minimum ayarlarda oynamak zorunda kalanlar var <:)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383

Ben de şöyle bir oyunu 5 dk oynayıp bırakırsam başıma ağrılar girer hoca. :) Migren hastalığım olmasına rağmen, bazı action'lar ve birkaç Rus fps oyunu dışında seninkine benzer bir sıkıntı yaşamıyorum. Bence bir doktor yardımı al bu konuda.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Ben de şöyle bir oyunu 5 dk oynayıp bırakırsam başıma ağrılar girer hoca. :) Migren hastalığım olmasına rağmen, bazı action'lar ve birkaç Rus fps oyunu dışında seninkine benzer bir sıkıntı yaşamıyorum. Bence bir doktor yardımı al bu konuda.

hahaha. doktor bey fps oyun oynayamıyorum. sıradaki :D

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Bilgisayarınız kaldırmıyorsa baş ağrısı, mide bulantısı normaldir, ama bazı oyunlar en iyi bilgisayarlarda dahi rahatsızlık veriyor.

Biraz bekleyeyim de sorunsuz çalışandan indireyim. :)

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
crack çıkmadan indirmem

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
multi oynamadıktan sonra bf ne anlamı kalıyorki:biggrin:

BrknEs

Dekan