Batman'da Ofis Basan Kızların İkisi Tutuklandı

Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Profesör
Reaksiyon puanı
271
Batman'da kız arkadaşlarını dövüp, görüntülerini çeken ve sosyal medyada yayınlayan 2 genç kız çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

0x0-batmanda-ofis-basan-kizlardan-ikisi-tutuklandi-1527258284109.jpg
Batman'da arkalarından konuştuklarını ileri sürdükleri kız arkadaşlarının iş yerini basarak adeta terör estirip görüntüleri de sosyal medyadan paylaştıktan sonra gözaltına alınan 3 genç kızdan, R.Y. ve E.K. tutuklandı, H.Ö. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

0x0-batmanda-ofis-basan-kizlardan-ikisi-tutuklandi-1527258286260.jpg
Batman'da 14 Mayıs'ta çalıştığı ofisine gelen 3 kız arkadaşı tarafından bıçakla tehdit ve darp edilen, bu da yetmezmiş gibi çekilen görüntüleri sosyal medyada paylaşılan İ.D, korku anlarını anlattı.
0x0-batmanda-ofis-basan-kizlardan-ikisi-tutuklandi-1527258285149.jpg
Olay günü ofiste yalnız olduğunu ve R.Y, E.K. ve H.Ö. adlı 3 kızın gelerek kendisini darp edip, tehdit ve şantajda bulunduğunu anlatan İ.D, "Onların kesinlikle cezalandırılmasını istiyorum. Çünkü şuanda çok mağdurum. Telefonum elimden alındı, işimden oldum. Burası benim memleketim buradan da oldum. Ailem mağdur, yakınlarım mağdur ve üzgünler. Görüntüleri görenler sinir krizleri geçirmişler. Bunları bana anlatıyorlar. Ben hala olayın şokundan çıkamadım, hiçbir tepki veremiyorum şu anda. Bu canileri sadece savcının kararına bağlıyorum. Bunların en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Çünkü bugün bana bunu yapıyorlar, serbest kalırlarsa başkasına yapacaklar. Hiçbir şekilde korkuları yok. Başkalarına bunu yapmalarını istemiyorum. Çünkü bu yüz kızartıcı bir şey hem benim için hem onlar için. Kendimi görmemek için gerçekten hala bu videoları izlemiş değilim. Haberleri kesinlikle izlemiyorum. Ailemle konuşamıyorum, diyalog kuramıyorum. Özgürlüğüm elimden alındı, telefon kullanamıyorum. Bu videolar ibretlik olduğu gibi onların cezalarının da böyle olmasını istiyorum" dedi.
0x0-batmanda-ofis-basan-kizlardan-ikisi-tutuklandi-1527258289082.jpg
Kendisine çok küçük şeylerden dolayı bunların yapıldığını ifade eden İ.D, "Ortada henüz kararlaştırılmış bir konu bile yok. Şikayetçi oldum. Bu yaptıkları yanlarına kalmasın. Çünkü hala tehdit ediliyordum. Daha dün bile tehdit edildim. Ben emniyetteyken de tehdit edildim. Ablamı arayıp şikayetlerinizi çekin dediler. Beni tehdit eden kişiler zaten darp eden kişiler. Telefonla, mesajla tehdit ettiler. Bunlar bugün serbest bırakılırsa gerçekten daha kötüsünü yapacaklar. Silahla geleceklerini söylüyorlar, böyle tehdit ediyorlar. Beni korkak zannettiler ama susmadım. Çünkü onlar ceza almasalar asla akıllanmazlar. Bunlar insan dışı varlıklar, insan değil videolarda gördüğünüz gibi. Ben savunmasızdım, orada bıçak da vardı. Ben bıçak kullanabilirdim, ama savunmasızdım. Çünkü 3 kişi geldiler. Hiçbir şey yapamadım. Mağdurum ve çok zor durumdayım" diye konuştu.

0x0-batmanda-ofis-basan-kizlardan-ikisi-tutuklandi-1527258289722.jpg
GÖRÜNTÜLERİ ÇEKEN SERBEST

Batman'da arkalarından konuştuklarını ileri sürdükleri kız arkadaşlarının iş yerini basarak adeta terör estirip görüntüleri de sosyal medyadan paylaştıktan sonra gözaltına alınan 3 genç kızdan görüntüleri çektiği belirlenen H.Ö. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. E.K. ve R.Y.'nin ise savcılıktaki ifade işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Kaynak:Sabah

Sizce 3 genç kıza hapis cezası verilmeli miydi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Sanki başka önemli meselelerimiz yokmuş gibi birde kendince reklamlarını yaptıkları saçma sapan video paylaşıyorlar.!. Allah akıl fikir versin.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaş biz ülke ekonomisinin derdindeyiz, sonumuz ne olacak derdindeyiz, ülke ne zaman ayaklanacak ne zaman tamamen yenilenecek derdindeyiz. Milletin derdine bak komedi gibi.

Reaksiyon puanı
602
İnsanlar çok çılgın olmuş resmen, herkes bir şey yapıyor bizde durdurmaya çalışıyoz. Adamlar bunları zevk için yapıyor. Nerede duracağımız belli olmuyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Milletin kafa uçmuş resmen. Neden döversin kardeşim. Onu bunu bırak neden videoya çekersin? Kendini kanıtlama isteği falan herhalde eziktir kesin bunlar.