Batman, Diyarbakır, Siirt, Van ve Mardin'de sokağa çıkmak yasak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Sizden kaçıyorum GAFİLLER :(

Hz. isa'nın var gücüyle kaçtığını gören bir adam merak edip peşine düştü. Zar-zor, nefes nefese ona yetişti ve sor*du:
"Arkandan kimse kovalamıyor, neden böyle kaçıyor*sun?"
Hz. İsa cevap vermeden yeniden kaçmaya başlayınca adam bağırdı:
"Peşinden gelecek takatim kalmadı. Allah rızası için dur da söyle, seni ne kaçırıyor, çok merak ettim."
Hz. İsa durdu ve adama yanına gelmesini işaret etti. Adam yaklaşınca,
"Evet, arkamdan kovalayan yok ama, biraz önce ahma*ğın birine rastladım, şimdi ondan kaçıyorum" dedi.
Adam, hayreti artmış bir şekilde sordu:
"Körlerin gözlerini, sağırların kulaklarını açan, toprak*tan kuşlar yapıp canlandıran, nefesinle ölüleri dirilten sen değil misin?"
Hz. İsa,
"Evet, Allah'ın izniyle benim" dedi.
Adam:
"Peki bu kadar mu'cizeye sahipken korkman ve kaç*man neden?"
Hz. İsa cevap verdi:
"îsm-i Âzam'ı köre okudum, gözleri açıldı; sağıra oku*dum, işitmeye başladı; ölüye okudum, dirildi; cansıza oku*dum, canlandı. Fakat ahmağa okudum, fayda etmedi. Hatta tekrar tekrar okudum, hiç etkisi olmadı. Onu taşlar kadar hissiz, kumlar kadar verimsiz gördüm. İşte ondan kaçmamın sebebi bu!

copy-paste yapmayla olmuyor adamın iflahını öyle keserler...

var mı 3 kişiye 1 kişi

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Vaaay kıssadan hisse diyoruz. Valla ibretlik hikayeymiş dostum, teşkür.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
copy-paste yapmayla olmuyor adamın iflahını öyle keserler...

var mı 3 kişiye 1 kişi
Ben CTRL + C - CTRL + V = Yapmadım kendimmi yazdım diyorum ?? Bu hikayeyi ben bilirken siz daha B'k unuzla oynuyordunuz..
Sadece sizin gibi cahillere vakit ayırmak istemediğim için kendim yazmadım direk aldım netten.

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben CTRL + C - CTRL + V = Yapmadım kendimmi yazdım diyorum ?? Bu hikayeyi ben bilirken siz daha B'k unuzla oynuyordunuz..
Sadece sizin gibi cahillere vakit ayırmak istemediğim için kendim yazmadım direk aldım netten.
Canın sağolsun be. Sonuçta ay dın lan dık sayende. Madem vakit ayırmak istemiyorsun yazıp durma o zaman kardeşim.

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Forumda 3-4 Kişi Var Ders Verdiklerini Sanıyorlar Sonra Kaçıyorlar Hep Kendileri Yazıyorlar.Kendileri Alıntı Yapıyorlar.Kendileri Beğeniyorlar.Şimdide CAHİLLİKTEN Bassediyorlar Evet Ders Verdiniz Sağolun Ama Sizin Gibilerle Tartışmama Dersi Verdiniz Allah Razı Olsun Sizden.Bu Forumdaki 3-4 Kişi Aynı Kişi Olmasın Yoksa Çünkü Kendi YAZIYOR Kendi Oynuyor

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7

:D adam aşmış asasasaaasdasaasda :D

interneti ve pc'yi niye kullanıyorsun bunlar hep amerika hep avrupanın fenalık saçan şeyleri...

kitaptan bul hikayenin sayfasını biz cahillere mektupla yolla...

uzun süre cevap vermeyince yine bir keşifte bulundun sandım... yine neyi çözdü diye düşünmedim değil :D

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Forumda 3-4 Kişi Var Ders Verdiklerini Sanıyorlar Sonra Kaçıyorlar Hep Kendileri Yazıyorlar.Kendileri Alıntı Yapıyorlar.Kendileri Beğeniyorlar.Şimdide CAHİLLİKTEN Bassediyorlar Evet Ders Verdiniz Sağolun Ama Sizin Gibilerle Tartışmama Dersi Verdiniz Allah Razı Olsun Sizden.Bu Forumdaki 3-4 Kişi Aynı Kişi Olmasın Yoksa Çünkü Kendi YAZIYOR Kendi Oynuyor
Emin ol üçümüzde farklı kişileriz. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Emin ol üçümüzde farklı kişileriz. :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Pkk son 6 yılda devlet tarafından iyice palazlandırıldı.

Pkk, Işid şerefsizliklerinin gereğini yapıyor.

Ama Türkiye ne yapmaya çalışıyor anlayabilen var mı?

iamhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaş pcleri tabletleri bırak mektuplaşmaya devam et demiş buradan ona sesleniyorum. arkadaşım senin anan baban gaz,ekmek kuyruğuna girerken,sen bugün o saydıklarını almak için kuyruğa giriyorsun.ülke değişti,fikirler aydınlandı siz cahil kaldınız.sizin cahil dediğiniz yobaz dediğiniz adamlar sizden daha akıllı sizden daha çağdaş bunu da unutma.

haa burda bana da akılsız cahil diye giydireceksen kapısından geçemeyeceğin üniversitede öğrenciyim ben.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
yine ikili tartışmalar girmişsiniz.konu da farklı yere çekilmiş.birilerinin ekmeğine yağ sürmede üstünüze yok.

xh2GhpR.jpg

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
bir arkadaş pcleri tabletleri bırak mektuplaşmaya devam et demiş buradan ona sesleniyorum. arkadaşım senin anan baban gaz,ekmek kuyruğuna girerken,sen bugün o saydıklarını almak için kuyruğa giriyorsun.ülke değişti,fikirler aydınlandı siz cahil kaldınız.sizin cahil dediğiniz yobaz dediğiniz adamlar sizden daha akıllı sizden daha çağdaş bunu da unutma.

haa burda bana da akılsız cahil diye giydireceksen kapısından geçemeyeceğin üniversitede öğrenciyim ben.
Hangi üniversite?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Tek bildiği kelime "cahil" herhalde garibimin. Ah kıyamam. Bide diyor koskoca başbakan, cumhurbaşkanı asdafasdasdadsafa :D
Alın size İLK CUMHURBAŞKANIMIZIN ve bugün klavye başında millete atıp tutmanı sağlayan adamın sözü;
"Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir."
M. Kemal ATATÜRK.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7

ohooo sen konunun tamamını okumadan bodozlama dalmışsın..
neyin ne olduğu çözememişsin... üniversite okumak bazı şeyleri üstün kılmıyor... anlamakta şart..

merak etme bende üniversite mezunuyum..

sen sen ol üniversitede de böyle konuyu bilip bilmeden dalma...sonra başın çok ağrır..

1.mesajın da bu olmasaydı teknoloji sitesinde iyi olurdu.. laf yetiştirmek değil..

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Liderler toplanmis laf yapiyor. İki saat once nerdeydiniz. Misafirdeyim su mesaji zor yaziyorum. Gelip burda klavye oyunu yapmaya gerek yok. Degilmi. Cumhuriyeri siz kurmadiniz. Ayrica eklemek istiyorum. 70 yil boyunca gelisemeyen bu ulke 10 yilda bu kadar buyuduyse bence daha fazla konusmaniza gerek yok. Sozum tabletten mektuptan bahseden kardeslerime. Amaciniz ne . Lutfen soyleyin. Deyin Turkiye yi buyutcez su sekilde soyle yapcaz diye. Niye yok. Tek dusundugunuz avrupa kopegi olunca geliscefimizi sancaginiz. Bu isid zimbirtisi amerikanin oyuncagi. Amerika isidin arkasina gizlenerek Turkiye yi savasa cekme ugrasinda. Durum bu. Bu son mesajimdir. Ben sıkıldım artik.

Liderler toplanmis laf yapiyor. İki saat once nerdeydiniz. Misafirdeyim su mesaji zor yaziyorum. Gelip burda klavye oyunu yapmaya gerek yok. Degilmi. Cumhuriyeri siz kurmadiniz. Ayrica eklemek istiyorum. 70 yil boyunca gelisemeyen bu ulke 10 yilda bu kadar buyuduyse bence daha fazla konusmaniza gerek yok. Sozum tabletten mektuptan bahseden kardeslerime. Amaciniz ne . Lutfen soyleyin. Deyin Turkiye yi buyutcez su sekilde soyle yapcaz diye. Niye yok. Tek dusundugunuz avrupa kopegi olunca geliscefimizi sancaginiz. Bu isid zimbirtisi amerikanin oyuncagi. Amerika isidin arkasina gizlenerek Turkiye yi savasa cekme ugrasinda. Durum bu. Bu son mesajimdir. Ben sıkıldım artik.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Burada amaç kışkırtarak Türkiye'yi Nato'dan kopararak tek başına savaşa sokmak. PKK bitti, yerine gökten Işid düştü. Daha önceleri de Pkk diye bir şey yokken, birden türemişti. Pkk, Asala'nın yerini almıştı, Asala ise Devsol veya Devyol'un ansıtmadan yerini almaştı. Işid biterse, yerine en az bir düzine daha hali hazırda örgüt yapılandırmaları mevcut. Işid içinde söz alan kişilerin (sözcülük yapanların) düzgün İngilizce konuşan İngiliz vatandaşları (ajanları diyelim biz bunlara) olduklarını unutmayalım. (İngilitere Başbakanı itiraf etmişti) İngiltereye göç etmiş olan farklı uyruklu ingiliz vatandaşları, kendi aksanlarını yansıtmadan ingilizce konuşmaları söz konusu olamaz.

Türk hükümetinin amacıda, Nato ile birlikte müdahale etmek. Kendi karıştırdıkları boku, onlara kendilerine temizletmek.

iamhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ohooo sen konunun tamamını okumadan bodozlama dalmışsın..
neyin ne olduğu çözememişsin... üniversite okumak bazı şeyleri üstün kılmıyor... anlamakta şart..

merak etme bende üniversite mezunuyum..

sen sen ol üniversitede de böyle konuyu bilip bilmeden dalma...sonra başın çok ağrır..

1.mesajın da bu olmasaydı teknoloji sitesinde iyi olurdu.. laf yetiştirmek değil..

sıf o cevap için girmiştim foruma.farkındaysan konunun başından beri tartışmıyorum sizlerle sadece bir noktada fikirlerimi söyledim ve ufak bir noktaya değinerek en azından devlet olarak millet olarak iyi yönde olduğumuzu kastetmeye çalıştım

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7

-10 senede gelişen Türkiye buysa vay halimize..
-Konulara daldan dala atlamayın ki ne dediğinizi bilelim.. Neyi savunduğunuzu bize cahil yaftası vurarak anlatmayın.. Bunun çok zor olmaması lazım..
-Mektup v.s konuşmaların neden geçtiğini seninde anlamadığını görüyorum.. Misafirlikten gelince oku..
-İşid'in Amerika uşağı olduğunu herkes biliyor.. Ama şunuda biliyoruzki işidi büyüten sadece amerika değil.
-işid ve pkk kendilerini yesinler,bitirsinler. çok sevinirim.. umrumda olmaz. Türkiye rahatlar sonucunda..
-Esad'ı yıkmak için çok uğraştılar. çin,rusya ve iran karşıt olunca geri çekildiler. Başka planlar devreye girdi. İşid denen belayı büyüttüler.

++ Bence de artık konuşmayın baş ağrısından başka birşeye katkınız yok..

Her sıkıştığınızda Atatürk ve Silah arkadaşlarını , Cumhuriyeti ağzınıza pelesenk ettiniz...Aşağılamaya kalktınız.. Ne Milliyetçilik,ne cumhuriyetçilik,ne halkçılık bıraktınız..

-10 senede gelişen Türkiye buysa vay halimize..
-Konulara daldan dala atlamayın ki ne dediğinizi bilelim.. Neyi savunduğunuzu bize cahil yaftası vurarak anlatmayın.. Bunun çok zor olmaması lazım..
-Mektup v.s konuşmaların neden geçtiğini seninde anlamadığını görüyorum.. Misafirlikten gelince oku..
-İşid'in Amerika uşağı olduğunu herkes biliyor.. Ama şunuda biliyoruzki işidi büyüten sadece amerika değil.
-işid ve pkk kendilerini yesinler,bitirsinler. çok sevinirim.. umrumda olmaz. Türkiye rahatlar sonucunda..
-Esad'ı yıkmak için çok uğraştılar. çin,rusya ve iran karşıt olunca geri çekildiler. Başka planlar devreye girdi. İşid denen belayı büyüttüler.

++ Bence de artık konuşmayın baş ağrısından başka birşeye katkınız yok..

Her sıkıştığınızda Atatürk ve Silah arkadaşlarını , Cumhuriyeti ağzınıza pelesenk ettiniz...Aşağılamaya kalktınız.. Ne Milliyetçilik,ne cumhuriyetçilik,ne halkçılık bıraktınız..

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
[MENTION=89851]li10sKing[/MENTION] tek bir diyeceğim var: Atatürk sizin gibileri görse benim yolumdan gelenler bunlar mıydı derdi...

Not: Tüm Atatürkçüler için değil içinizde adam gibi adam olan Atatürkçüler var ama siz sadece....

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
[MENTION=89851]li10sKing[/MENTION] tek bir diyeceğim var: Atatürk sizin gibileri görse benim yolumdan gelenler bunlar mıydı derdi...

Not: Tüm Atatürkçüler için değil içinizde adam gibi adam olan Atatürkçüler var ama siz sadece....

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
@li10sKing tek bir diyeceğim var: Atatürk sizin gibileri görse benim yolumdan gelenler bunlar mıydı derdi...

sizi de görse ben bunlar için sağlığımı riske attım ülkeyi düşmandan kurtardım derdi.. adamlığa gelince bir sana bakıyorum bir yazdıklarına :D asdasdasdasda

@li10sKing tek bir diyeceğim var: Atatürk sizin gibileri görse benim yolumdan gelenler bunlar mıydı derdi...

sizi de görse ben bunlar için sağlığımı riske attım ülkeyi düşmandan kurtardım derdi.. adamlığa gelince bir sana bakıyorum bir yazdıklarına :D asdasdasdasda

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=402282]Mr. Depreli[/MENTION]
Ne varmış lan halimizde değişik? Gerçekler çok mu ağır geldi?

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Çok Yazık Sizinle Aynı Ülkede Yaşamaktan Utanıyorum.Sizin Bu Ülkede Yeriniz Yok Vatan Hainliğine Örnek Teşgil Ediyorsunuz.Maşallah ATATÜRK Ne Yapmış Atatürk Olmasaydı İngilizlerin Gölgesinde Sığır Çobanı Olurduk Hepimiz.
Benim Gözümde pkk Neyse Sende Öylesin [MENTION=385184]mic check[/MENTION] Ve senin gibiler.Ulan Askere Vur Emri Versinler Hemen Vuralım Lan pkk yı ve sizin gibi vatan hainlerini

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Konu esasen üzerinde gerçekten tartışılması gereken bir konu idi...

Ancak görünen o ki, ne ararken nereye geldim olmuş.

Sakin kafayla tek tek okuyup değerlendirilmek üzere, kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...