Batarya Değişimi ?

Bu konuyu okuyanlar

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba herkese iyi forumlar. Telefonum iPhone 8 plus ve garantisi 1 martta yani yaklaşık 30 gün sonra bitiyor. Ama pil sağlığı %85 e düşmüş ve pil performansı tatmin etmiyor artık. Acaba garantiye göndersem ücretsiz değişime tabi olur mu ?

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Merhaba herkese iyi forumlar. Telefonum iPhone 8 plus ve garantisi 1 martta yani yaklaşık 30 gün sonra bitiyor. Ama pil sağlığı %85 e düşmüş ve pil performansı tatmin etmiyor artık. Acaba garantiye göndersem ücretsiz değişime tabi olur mu ?
tabiki olur.Orjinal apple pil 300 tlden pahalı.garanti bitmeden hemen gönderin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta apple kendi pillerini servisleri dışında kimseye vermiyor.istesenizde orjinal pili servis dışında bulup taktıramazsınız

XEZEB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta apple kendi pillerini servisleri dışında kimseye vermiyor.istesenizde orjinal pili servis dışında bulup taktıramazsınız
Hayır maalesef değiştirmiyor. Sadece fabrika çıkışlı sorunlarda değişim yapıyor veya yoğun kullanılmayıp pil sağlığı düşen veya kötü performans sergileyen pilleri değiştiriyor apple.

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Hayır maalesef değiştirmiyor. Sadece fabrika çıkışlı sorunlarda değişim yapıyor veya yoğun kullanılmayıp pil sağlığı düşen veya kötü performans sergileyen pilleri değiştiriyor apple.
Deneyin zararı mı var?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bildiğim kadarıyla batarya sağlığìnın yüzde 80 nin altında olması ve 500 şarj döngüsü olmuşsa Apple bataryayı değiştiriyor diye biliyorum.Istiyorsan garantiye gönder belki ücretsiz değiştirirler.

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Benim ki de aynı idi gönderdim bir şey yok diye geri gönderdiler boşuna beklemiş oldum

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
ben çok uğraştım değiştirmek için garantiden ama boşuna zaman kaybı aldılar baktılar incelediler yok şarja bilmem kaç kez takmışım yok şöyle yok böyle garantisi olmasına rağmen değiştirmediler. deji batarya aldım yaklaşık 5 aydır kullanıyorum taş gibi eski bataryadan eser yok almak isteyenler değerlendirebilir.

XEZEB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
ben çok uğraştım değiştirmek için garantiden ama boşuna zaman kaybı aldılar baktılar incelediler yok şarja bilmem kaç kez takmışım yok şöyle yok böyle garantisi olmasına rağmen değiştirmediler. deji batarya aldım yaklaşık 5 aydır kullanıyorum taş gibi eski bataryadan eser yok almak isteyenler değerlendirebilir.
Telefon modelin nedir acaba ?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
%80 olöayınca paralı diye biliyorum ama siz deneyin bence