Batangemi.com

yunasyus

Profesör
google aynı mailden 3 yada 4 gün geliyosa ve sen okumadan siliyosan artık spam kutusuna atıyo onu..

battles

Üyecik

JiqqA

Üyecik
Hotmail kullanıyorum.

Spam kutusuna da gelmemesini istiyorum hepsini işaretleyip yukarıda engelle diyorum engeleme listesine alındı yazıyor ama aynı siteden tekrar tekrar mail geliyor.Hiç gelmemesini istiyorum.
hotmailde kişi engelleme secenegini aktif hale getirmek için options->mail->junk email protection->block senders. burda engellemek istediimiz kişinin emailini yazıp add butonuna basıyoruz.

- türkçe hotmail için: secenekler->posta->onemsiz eposta koruması->göndereni engelle. -

battles

Üyecik
hotmailde kişi engelleme secenegini aktif hale getirmek için options->mail->junk email protection->block senders. burda engellemek istediimiz kişinin emailini yazıp add butonuna basıyoruz.

- türkçe hotmail için: secenekler->posta->onemsiz eposta koruması->göndereni engelle. -
Teşekkürler öyle denedim ama engellenmedi.43MUKBUW.. @flowerscuttle.com'dan bir mail geliyor engelliyorum sonra 35QPMGA.. @flowerscuttle.com'dan başka bir mail geliyor. @flowerscuttle.com diye engellenenler listesine eklesek gelecek olan tüm mailler engellenir mi?

JiqqA

Üyecik

JiqqA

Üyecik
Teşekkürler öyle denedim ama engellenmedi.43MUKBUW.. @flowerscuttle.com'dan bir mail geliyor engelliyorum sonra 35QPMGA.. @flowerscuttle.com'dan başka bir mail geliyor. @flowerscuttle.com diye engellenenler listesine eklesek gelecek olan tüm mailler engellenir mi?

arkadasıma sordum sunu deneyebılırmısın

- hotmaile bağlanın
- sağ köşede " seçenekler " kısmından, diğer seçeneklere girin
- menüden " Yeni iletileri siralama kurallari" nı seçin
- yeni kural oluşturalım ve " yeni " düğmesine tıklayın
- yeni kuralı şu şekilde oluşturuyoruz :

Gonderenin adresi -> Bunu icerir -> appspotmail.com

seçiyorsunuz ve " bu iletileri sil " diyorsunuz

ve kaydet..

bir daha bu uzantıdan email almazsınız

battles

Üyecik
arkadasıma sordum sunu deneyebılırmısın

- hotmaile bağlanın
- sağ köşede " seçenekler " kısmından, diğer seçeneklere girin
- menüden " Yeni iletileri siralama kurallari" nı seçin
- yeni kural oluşturalım ve " yeni " düğmesine tıklayın
- yeni kuralı şu şekilde oluşturuyoruz :

Gonderenin adresi -> Bunu icerir -> appspotmail.com

seçiyorsunuz ve " bu iletileri sil " diyorsunuz

ve kaydet..

bir daha bu uzantıdan email almazsınız

Teşekkürler deneyeyim işe yarar inşallah,hergün gelen gereksiz mailleri sile sile bir hal oldum wallahi.