Başlangıç'dan Epic Games Veya Steam'ı Kapatmak Sıkıntı Olur Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Arkadaşlar Görev Yöneticisi>Başlangıç kısmından Epic Games'i veya Steam'i kapatmak sıkıntı yapar mı? Mesela Epic Games'den Rocket League oynasam (Yapımcısını Epic Games satın aldığı için diyorum) Başlangıç kısmından Epic Games i kapattığım için sıkıntı olur mu? Veya Steam'dan Portal oynasam (Yapımcısı Steam tarafından olduğu için diyorum) Başlangıç kısmında Steam kapalı olduğu için sıkıntı olur mu? Veya başka bir sıkıntı olur mu?

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Arkadaşlar Görev Yöneticisi>Başlangıç kısmından Epic Games'i veya Steam'i kapatmak sıkıntı yapar mı? Mesela Epic Games'den Rocket League oynasam (Yapımcısını Epic Games satın aldığı için diyorum) Başlangıç kısmından Epic Games i kapattığım için sıkıntı olur mu? Veya Steam'dan Portal oynasam (Yapımcısı Steam tarafından olduğu için diyorum) Başlangıç kısmında Steam kapalı olduğu için sıkıntı olur mu? Veya başka bir sıkıntı olur mu?
Olmaz. ben öyle kullanıyorum zaten sadece bilgisayar açılınca istediğiniz zaman açınız.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Hayır. Oradan kapatırsanız sadece başlangıçta otomatik olarak açılmaz uygulama o kadar. Kendiniz manuel olarak açarsınız sorunsuz olarak.