Basketbolcu olabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Kingee1756

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben Eren
2003 doğumluyum
110 kilo ve ortalama 1.80 boyum var.
Zamanında 5 yıllık kurs deneyimim oldu.
Balıkesirde oturuyorum ve tofaş'ın takımına girmek istediğimi söyledim ama yaşımın geç olduğunu ve boyumun kısa olduğunu söylediler. Sizce basketbolcu olabilir miyim?
Olabilirsen nasıl olucam yardımcı olur musunuz?

Şimdiden teşekkür ederim.

OuzBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
olabilir elini çabuk tut ben aynı hatayı futbolda yaptım sonradan çok pişman olursun kimseyi dinleme

OuzBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
genelde seçmeler oluyor onlara katıl hiç bulamazsan git bir klübün hocasına çok istekli olduğunu belli et gerekirse adamın peşini bırakma seni illaki deneyecektir yeteneğin varsa girersin.
çekingen olma çok pişman olursun

Kingee1756

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
genelde seçmeler oluyor onlara katıl hiç bulamazsan git bir klübün hocasına çok istekli olduğunu belli et gerekirse adamın peşini bırakma seni illaki deneyecektir yeteneğin varsa girersin.
çekingen olma çok pişman olursun
Çok teşekkür ederim.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
2003'lüsün. Muhtemelen boyun bir miktar daha uzayacak ama çok bir şey bekleme derim.

Olsan olsan guard olursun. Bir ihtimal power forward.

Ama bu boy ile guard olursan o kiloyu en kısa sürede vermen lazım. 75 civarı max olman lazım.

Anadolu Efes'li DeShane Larkin'e bakabilrisin. Boyu 1.82

Kingee1756

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2003'lüsün. Muhtemelen boyun bir miktar daha uzayacak ama çok bir şey bekleme derim.

Olsan olsan guard olursun. Bir ihtimal power forward.

Ama bu boy ile guard olursan o kiloyu en kısa sürede vermen lazım. 75 civarı max olman lazım.

Anadolu Efes'li DeShane Larkin'e bakabilrisin. Boyu 1.82
Senin önerin nedir? Balıkesirde takım yok galiba altyapısına girebileceğim.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Olabilirsin tabii ki ama sıkı bir çalışma ile ;)

geçiciotonom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam o boyla nasıl power forward olsun Allah aşkına? Kardeş bence şutör veya pasör ağırlıklı çalış. Yine kendi tarzını oluşturmak sana kalmış ama basketbolda başarılı olmak istiyorsan çok sıkı çalışman lazım. Bulduğun hiç bir seçmeyi kaçırma derim. Okul takımına da girersen oradan görünürlük kazanırsın. Ama tek de olsan antremandan vazgeçmemen lazım, boyun dezavantajlı hız-şut-pas ağırlıklı çalışırsan bunu avantaja çevirebilirsin.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
110 kilo olacak kadar ne yedin sen xdd biraz kilo ver önce..:D

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Reaksiyon puanı
5,172
Sevgili üyecik, burada böyle heves kırıcı ve azarlayıcı konuşmak yasaktır. Forumda yenisin bunları öğren ve yaz kafana. Sadece forumda değil hiçbir zaman kimseyi küçük düşürmeye hakkın yok
Forum kurallarında heves kırıcı konuşma ile ilgili bir madde bulunmamaktadır. Okumanızı kesinlikle tavsiye ederim. https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

Ayrıca ortada bir azarlamada bulunmamaktadır. Yukarıdaki üye sadece görüş bildirmiştir.

Bir dahaki sefere emin olmadığınız noktalarda kendiniz, ezici bir şekilde uyarmak yerine raporla seçeneğini kullanmalısınız.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Forum kurallarında heves kırıcı konuşma ile ilgili bir madde bulunmamaktadır. Okumanızı kesinlikle tavsiye ederim. https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

Ayrıca ortada bir azarlamada bulunmamaktadır. Yukarıdaki üye sadece görüş bildirmiştir.

Bir dahaki sefere emin olmadığınız noktalarda kendiniz, ezici bir şekilde uyarmak yerine raporla seçeneğini kullanmalısınız.
Birincisi yazdığım kural meselesini ciddiye alıp kuralları göndermeniz çok komik olmuş. Burada ahlak kurallarından bahsediyoruz. Ayrıca benim yaptığım eleştiri azarlayıcı değildir karşıdaki kişinin yaptığı görüş azarlayıcıdır. Bu kadar basit bir konuda kişileri uyarmaları ve bir daha yapmamasına teşvik edilmelidir. Raporla seçeneği bu kadar çabuk basılacak bir seçenek değildir. Raporlama konusu çok farklı bir konudur. Benim bu eleştiriyi yapma sebebim karşıdaki kişiyi uyarmadır. Umarım dediklerimi dikkate alarak konuşursunuz, manasında bir göndermede bulundum. Beni çok yanlış anlamışsınız.
İyigünler...

Reaksiyon puanı
5,172
Birincisi yazdığım kural meselesini ciddiye alıp kuralları göndermeniz çok komik olmuş. Burada ahlak kurallarından bahsediyoruz. Ayrıca benim yaptığım eleştiri azarlayıcı değildir karşıdaki kişinin yaptığı görüş azarlayıcıdır. Bu kadar basit bir konuda kişileri uyarmaları ve bir daha yapmamasına teşvik edilmelidir. Raporla seçeneği bu kadar çabuk basılacak bir seçenek değildir. Raporlama konusu çok farklı bir konudur. Benim bu eleştiriyi yapma sebebim karşıdaki kişiyi uyarmadır. Umarım dediklerimi dikkate alarak konuşursunuz, manasında bir göndermede bulundum. Beni çok yanlış anlamışsınız.
İyigünler...
Ahlak kurallarından bahsediyorsanız önce karşı tarafın yazdığı yazıyı okuyun sonrada kendi yazdığınız azarlayıcı yazıyı okuyun. Sonra hangisi daha ahlaksız kendiniz karar verin.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Ahlak kurallarından bahsediyorsanız önce karşı tarafın yazdığı yazıyı okuyun sonrada kendi yazdığınız azarlayıcı yazıyı okuyun. Sonra hangisi daha ahlaksız kendiniz karar verin.
Teşekkürler iki mesajı da okudum ve şuan sizin bana karşı yazdığınız mesajı da okuyorum ve hangi mesajın azarlayıcı olduğunu gördüm. Sorun bende değil. Kendimi düzgünce ifade ettiğim halde böyle bir şey yazmanız oldukça saygısızca.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Biraz daha sakin olabilir miyiz dostlar. :)

Teşekkürler.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Merhaba ben Eren
2003 doğumluyum
110 kilo ve ortalama 1.80 boyum var.
Zamanında 5 yıllık kurs deneyimim oldu.
Balıkesirde oturuyorum ve tofaş'ın takımına girmek istediğimi söyledim ama yaşımın geç olduğunu ve boyumun kısa olduğunu söylediler. Sizce basketbolcu olabilir miyim?
Olabilirsen nasıl olucam yardımcı olur musunuz?

Şimdiden teşekkür ederim.
İstesen her zaman olursun. Kurslara devam et ve kilo biraz ver. :) Bu hedefe ulaşmak istiyorsan odaklan bu spora. ;)