Basınçlı Hava İle Temizlik

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Hassas yüzeylere veya fırçaların girmediği yerlere basınçlı hava hemen ulaşıyor. Rogge tarafından sunulan basınçlı hava kutusu, her an her yerde kullanabileceğiniz bir çözüm sunuyor.

Bilgisayarınız ve elektronik eşyalarınızın temizliğinde her zaman fırça ve bezlere güvenemezsiniz. Çünkü bu ürünlerin ulaşamadığı ince ve hassas noktalarda daha dikkatli ve zararsız temizlik yapmak önemlidir. Bu sebeple, basınçlı hava istediğiniz an yardımınıza koşabilmelidir. Bunun için kullanabileceğiniz ürünlerden biri olan Rogge basınçlı hava kutusuna yakından bakıyoruz.

İzleyin

[SDNTV]http://images.hepsiburada.com/assets/videos/RoggeSprayDuster.flv[/SDNTV]​

Üretici: Rogge/ Almanya
Ülkemize Getiren:
Akortek
Telefon: (212) 210 97 99

En güncel fiyatı öğrenmek ve ürünü satın almak için tıklayın

SDN - http://shiftdelete.net

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Şu kıza bir şey anlattırmayın yahu. Aman tanrım, alacağım varsa da almam artık :razz:

Düzenleme : Bu büyük felaketten kurtulduğumuza sevindim

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ya zaten bundan 2 tane alsan kompresör parasına denk gleio kısaca hava parası verirsiniz Rabbim ciğer vermiş üfleyin gari :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Güzel bişey alayım bari..:)

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
üfle gitsin ne gerek war, havayadamı para vercez :D

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
sanayiye bizim dükkana götürür 8br havayı bastın mı tamamdır :D (tabi 8 br nin hepsini basmak gibi bir aptal düşüncem yok :D )

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
8 br mi ben buzdolabı motoru + klima tankını birleştirdim ama bi sorun var ne kadar hava bastığını bilemiyorum barometre koymak lazım bi de ince uçlu tabanca valla 5 dk çalıştır bas tabancaya bırak tozu direk delio :D

konsolos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PCnet'in bir sayısında icat edilmiş en aptal ürünler diye bir makale vardı. Oraya basınçlı hava kutuları da dahil edilmişti. :)

Bedava havaya para vermek bize göre değil gibisinden :)

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
eletrik süpürgesinin üfüren ucu var, türkrükte bırakmaz :D