Basınçlı Hava İle Temizlik

Hassas yüzeylere veya fırçaların girmediği yerlere basınçlı hava hemen ulaşıyor. Rogge tarafından sunulan basınçlı hava kutusu, her an her yerde kullanabileceğiniz bir çözüm sunuyor.

Bilgisayarınız ve elektronik eşyalarınızın temizliğinde her zaman fırça ve bezlere güvenemezsiniz. Çünkü bu ürünlerin ulaşamadığı ince ve hassas noktalarda daha dikkatli ve zararsız temizlik yapmak önemlidir. Bu sebeple, basınçlı hava istediğiniz an yardımınıza koşabilmelidir. Bunun için kullanabileceğiniz ürünlerden biri olan Rogge basınçlı hava kutusuna yakından bakıyoruz.

İzleyin

[SDNTV]http://images.hepsiburada.com/assets/videos/RoggeSprayDuster.flv[/SDNTV]​


Üretici: Rogge/ Almanya
Ülkemize Getiren:
Akortek
Telefon: (212) 210 97 99

En güncel fiyatı öğrenmek ve ürünü satın almak için tıklayın

SDN - http://shiftdelete.net
 

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Şu kıza bir şey anlattırmayın yahu. Aman tanrım, alacağım varsa da almam artık :razz:

Düzenleme : Bu büyük felaketten kurtulduğumuza sevindim
 
ya zaten bundan 2 tane alsan kompresör parasına denk gleio kısaca hava parası verirsiniz Rabbim ciğer vermiş üfleyin gari :D
 
sanayiye bizim dükkana götürür 8br havayı bastın mı tamamdır :D (tabi 8 br nin hepsini basmak gibi bir aptal düşüncem yok :D )
 
8 br mi ben buzdolabı motoru + klima tankını birleştirdim ama bi sorun var ne kadar hava bastığını bilemiyorum barometre koymak lazım bi de ince uçlu tabanca valla 5 dk çalıştır bas tabancaya bırak tozu direk delio :D
 

konsolos

Asistan
PCnet'in bir sayısında icat edilmiş en aptal ürünler diye bir makale vardı. Oraya basınçlı hava kutuları da dahil edilmişti. :)

Bedava havaya para vermek bize göre değil gibisinden :)
 
Üst