Baros'tan Fatih Terim'e olay sözler!

mazruf

Guru
Onursal Üye
Bir dönem G.Saray'da Fatih Terim yönetiminde top koşturan Milan Baros'tan eski hocası hakkında olumsuz açıklamalar geldi.Galatasaray'ın eski golcüsü Milan Baros, Türkiye - Çek Cumhuriyeti maçı öncesinde ülke basınına kısa bir açıklama yaptı.

Çek basını, Fatih Terim'i; "Fiorentina ve AC Milan'da göreceli olarak çok kısa süre kaldı. Özellikle, Fiorentina'da çok iyi hatırlanır. İmparator lakaplı antrenör, son dönemde Galatasaray ile 2 şampiyonluk daha kazandı ve Türk Milli Takımı'nın başına geçti. Galatasaraylılar, Terim'e alternatif olabilecek tek ismin Mourinho olacağını söylüyorlar" ifadeleriyle tanıttı.

Milan Baros ise; "Türkiye'de çok büyük bir efsane olarak anılır. Ancak, ben onunla ilgili iyi şeyler hatırlamıyorum, hiçbir şey hatırlamıyorum. Onun çok muhteşem bir hoca olduğunu söylerlerdi ama çalıştıktan sonra gerçeği gördüm. Dünyada ondan daha iyi olan bir sürü hoca var" dedi.

Baros; "Fatih Terim'in Galatasaray'da taktik konusunda konuştuğunu hiç hatırlamıyorum. Terim takıma sadece "Rakibi yıkmak"tan bahsederdi" diyerek açıklamasını noktaladı.

SPORX
 
Üst