Barony Cursed Edition Türkçe Yama Çalışması Başladı

Bu konuyu okuyanlar

halilsoyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Barony Cursed Edition [Türkçe Yama]
Yama Durumu %30

Merhaba SDN ailesi dungeon oyunların atası olarak nitelendirilen çoğu oyun ya board game yada pixel şekilde bu oyun 2017 nin pixel grafikleriyle inanılmaz bi iş başarmış oyunda 9 tane sınıf var ve zorluklarıda var büyücü suikastçi barbar okçu savaşçı şaklaban ve benzeri tabiki bunlar benim türkçeye çevirdiğim adları oyunda her yeniden başladığımızda sıfırdan yeni bi hikaye ve dungeon yaratılıyor bulduğunuz bi parşomen haritanın belli yerlerini açıyor bi büyü kitabını yanlış kullanırsanız sizin sonunuz oluyor.Oyunda rpg ye dair herşeyde var seviye sistemi mana sağlık ve benzeri şeylerde oyunun içinde eksiksiz var ama oyunun dünyasına dalmak için belli bi düzey ingilizce gerekiyor çıkan kitapları okumak hikayeyi anlamak için en azından normal seviye ingilizce bilen biri için bile karakter açıklamaları zor gelebilir.Bende oyunun dil dosyalarını buldum ve çeviriye başladımtahminim en fazla 20 gün içinde bitmesi çünkü bunu resmi bi şekilde yapımcıya göndermeyi planlıyorum.Tüm SDN ailesininde fikrini almak istedim hemde oyunun meraklılarına iyi bir haber olmuştur umarım.