Baro kanunu Resmi Gazete'de yayımlandı: 2 bin avukatla yeni bir baro kurulabilecek

Bu konuyu okuyanlar

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,415
Barolardan bahsediyoruz ağzınızdan CHP düşmüyor.
İçerik ekibi olarak açtığınız her konuda CHP'nin görüşünü destekleyen haberler var zaten. Ne bekliyorsunuz ki?

(NOT: Neyse siyaset cezam daha bitmedi. Allah'tan konu siyaset bölümünde değil. Oraya mesaj yazamazdım. ? )

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
İçerik ekibi olarak açtığınız her konuda CHP'yi destekleyen haberler var zaten. Ne bekliyorsunuz ki?

(NOT: Neyse siyaset cezam daha bitmedi. Allah'tan konu siyaset bölümünde değil. Oraya mesaj yazamazdım. ? )
Siz cidden haberi okuduğunuza emin misiniz? "Resmi gazetede yürürlüğe giren karar" haberin içeriği. CHP'nin kararı AYM'ye götürmesi değil????

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Baro mu ? kesin onlar chp'li sol kesimlerdir :D

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,415
Siz cidden haberi okuduğunuza emin misiniz? "Resmi gazetede yürürlüğe giren karar" haberin içeriği. CHP'nin kararı AYM'ye götürmesi değil????
Bu arada haberi açıp okuyamadım.
Birkaç gün önce Türk Telekom'a geçtim. Güvenli İnternet "Aile Profili" seçili iken uygulamalardan (WhatsApp, Outlook, Bip vs.) gelen bildirimleri engellediği için Güvenli İnterneti "Çocuk Profili"ne aldım. O da Bundle ve Nabız'ı bile engelliyor sanırım:
Screenshot_2020-07-15-22-04-12-999_org.mozilla.firefox.jpg

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Bu arada haberi açıp okuyamadım.
Birkaç gün önce Türk Telekom'a geçtim. Güvenli İnternet "Aile Profili" uygulamalardan (WhatsApp, Outlook, Bip vs.) gelen bildirimleri engellediği için Güvenli İnternet "Çocuk Profili"ne aldım. O da Bundle ve Nabız'ı bile engelliyor sanırım:
Ekli dosyayı görüntüle 108493
Beni buradan kurtar! ?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Şunu diyeyim arkadaşlar adaleti sağlıyoruz diyen avukat hakim ve savcıların bir yerleri gerçekten kalkmış maalesef. Yedek subay olarak acemi eğitimi aldığım yerde denk geldiğim avukatlar vardı. Mesleğinden dolayı kendini üstün görüyordu. Şu anlamda diyeyim mesela avukat ya ben sana bir şeyler söylesem de sen bana bir şey yapamazsın diyerek hemen mesleğin arkasına sığınıyordu. Aynı şey güvenlik güçlerinde de geçerli. Mesai dışında bile mesleğin arkasına geçiyorlar. Şahsi hakaret etseler bile dokunulmazlıkları var sanki. Ama hepsini aynı keseye koymamak lazım mesleğinin arkasına saklanmayan böyle özgüveni düşük olmayan güzel insanlar da var bu meslek gruplarında.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Bu konu haricinde diyorum ki doğru olan şeyleri de görmezden gelirsen zaten hiç bir zaman doğru bir şey yapılmadığını görürsün. Bu 1938den beri böyle. Bu şekilde bakarsak hiç bir zaman doğru bir şey yapılmadı hep yanlış yapıldı.