Banlandıktan sonra profilime yazılan en son şeyden rahatsız oldum

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
Ahbap o toxic kanser kitle her yerde olur ona yapacak bir şey yok. Ben 1 hafta ban yediğimde profilimde bildiğin bir küfretmeyen kalmıştı. Kaldırılmasını istediğim halde 12 saat sonra kaldırılmıştı.

M

MusTyKing

SDN Okuru
Ryzen 3 3200G ile Pubg Mobile oynanmaz diyen arkadaş sanada selam olsun. Yolun da açık olsun.

Edit ; Yazıda hiçbir değişiklik yapmadım. Zaten moderatörler anlar. Yahu bu mesajdan nasıl bir art niyet çıkarabildin ki ? Alay nerede ettim ? Yolun açık olsun demişim. Burada küfür mü ettim ? Hayatta başarılar dilemek gibi birşey demişim.

Nasıl art niyet çıkardın diyene kadar profilime birşey yazmasan olmuyormu millete sürtünmeye çalışıyorsun belanı bulursun ama bir gün

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
İlk linçimi yedim bundan daha önce olmamıştı :D Allaha şükür sadece 1 linç edilmem var bu bir başarıdır :D
Sen benim yediğim linçleri yeseydin bu konuyu açmazdın :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ryzen 3 3200G ile Pubg Mobile oynanmaz diyen arkadaş sanada selam olsun. Yolun da açık olsun.
Oynanılır ama düşük ayarlarda :) Bu konuyu uzatmaya gerek yok bence :) Yasak bitince silersin.

Son düzenleyen moderatör:

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,105

Edit ; Yazıda hiçbir değişiklik yapmadım. Zaten moderatörler anlar. Yahu bu mesajdan nasıl bir art niyet çıkarabildin ki ? Alay nerede ettim ? Yolun açık olsun demişim. Burada küfür mü ettim ? Hayatta başarılar dilemek gibi birşey demişim.

Nasıl art niyet çıkardın diyene kadar profilime birşey yazmasan olmuyormu millete sürtünmeye çalışıyorsun belanı bulursun ama bir gün
Gel normal iki insan gibi konuşalım. Discord'dan. Ben bir hata yaptıysam o kişiyle konuşurum. Örneklerde var. Onları etiketlemeyeceğim. Moderatörler güven edemez ise ekran kaydınada alırım sıkıntı yok. Ben klavyede küfür edenlerden değilim. Discord'dan ekle dostum. Burdan konuşmakla çözülmez bu iş. Discord ;#6532 İsimyok08 . Ekle , konuşalım. Bu arada o üslubuna gene dikkat etmiyorsun. Neyse ekle.

Son düzenleme:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Banın açılınca kendin de silebiliyorsun profiline yazılan mesajları. Ama şu an hesabına giriş yapamadığın için silme şansın yok maalesef.

Ama çok takma kafaya. Ben ban yediğimde de profilime bir şeyler yazılıyordu. Banım açılınca kendim siliyordum.

M

MusTyKing

SDN Okuru
@pixpix Benle baya banlandığım konuda "yok babam" "filozof mübarek" gibi alaycı sözlerle konuştu ama banlanan ben oldum bu da sdn modlarının adaleti baya iyi her yere lazım bu adalet