Banlandığım siteye 2 yıldır giremiyorum?

Bu konuyu okuyanlar

suspus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Türkçe bir forum sitesinden yaklaşık 2 sene önce banlandım. O günden bu zamana ne yöntem denediysem başarılı olamadım. Hatta ilk defa gittiğim bir internet kafede yeni üyelik açmaya çalıştım. Yeni mail adresi aldım hatta. Ama o pc de daha önce kullandığım mail hesabıma sadece bir göz attığım için forum sitesi üyeliğimi yine banladı. Nasıl bir koruma var sitede anlamıyorum. Yepyeni Macbook aldım. Yepyeni bir internet hattında denedim ama o forum sitesi bir şekilde tespit ediyor ve üyeliğimi banlıyor. Açıklama olarak da "
Üyeliğiniz daha önce kapatılmış bir hesap ile ilişkilendirildiğinden otomatik olarak askıya alınmıştır." diye bir uyarı veriyor. İnanın ne şekilde denersen deneyeyim bir şekilde yapıyor bunu. TOR kullanarak girmek istedim ama forum sitesine TOR giremiyor.
Lütfen uzman arkadaşlar bir yardımcı olsun. Mac kullanıyorum bu arada.
Teşekkürler

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
SDNForum'muydu?

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
artık sen ne yaptıysan siteye bunca çabana rağmen olmuyorsa demek ki seni hiç istemiyorlar sende zorlama yani :)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
İnternetiniz hala aynıysa modem falan değiştirmediyseniz ip numarasından bulmuşlardır. Bu forumda bir ara moderatörlük yapıyordum, foruma sürekli musallat olan bir eleman vardı her seferinde banlıyorduk.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
İp den zor modeme reset atınca ip degisir

Reaksiyon puanı
227
Technopat'ta kız yöneticiye laf mı soktun? Ben 2018'e kadar ban yemiştim Recep Baştaş'a Youtube'den ulaşınca açtırdıydım.. Yönetime ulaş bi şekilde.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bence istenmediğin yerde durma boşver onlar üzülsün.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Aslında forumlar da af çıkmalı nedir bu 5 yıllık ve daha fazla banlanma anlam veremiyorum.Sonuçta insanoğlu anlık kızdığı zaman hatalar yaptığı gibi zamanlada olgunlaşır ve artık hata yapmamaya başlar bu kadar uzun süre ban yapılması bence haksızlık herkes için her forum için ben 4 adet forumda adminlik yapıyorum ve bunu uyguluyorum adam öldüren bile yok şu iyi hali yok bu iyi hali daha az ceza çekiyor yani.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Facebook'un marifetidir. Tüm kimlik bilgilerin, aile ve akraba ve arkadaşların tümünün kimlikleri dahil, ellerinde. Tuvalete gitsen, konum bilgisinden ve her hangi bir çihaz üzerinden haberleri oluyor. (Whatsapp'ta olabilir) Ruh halinin teşhisini bile koyabiliyorlar.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Aslında forumlar da af çıkmalı nedir bu 5 yıllık ve daha fazla banlanma anlam veremiyorum.Sonuçta insanoğlu anlık kızdığı zaman hatalar yaptığı gibi zamanlada olgunlaşır ve artık hata yapmamaya başlar bu kadar uzun süre ban yapılması bence haksızlık herkes için her forum için ben 4 adet forumda adminlik yapıyorum ve bunu uyguluyorum adam öldüren bile yok şu iyi hali yok bu iyi hali daha az ceza çekiyor yani.
Iyi diyorsunuz adam daha eline diline sahip olamıyor asalak gibi foruma dadaniyor rezillik çıkarmak için sen bunları bir kaç gün banla yine geliyor hatta multi yapıp yine geliyorlar bunları anca bu paklar

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Kardeş internet kafefen hiçbişey yapmadan tekrar dene maili bile ordan aç kendi adına açma ve ban yediğin cihazdan girme girceksen fake mac kullan ve modeme reset at...