Bankamatik Kartından İninal'e para atma

Bu konuyu okuyanlar

TheLionJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar, İninal Kart'a sahibim ve bir bankamatik kartından para almak istiyorum.
Yani bankamatik kartından para nasıl aktaracağım? Yardımcı olabilir misiniz?
Biraz bu konuda cahil olabilirim o yüzden detaylı anlatırsanız sevinirim :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Havale veya EFT ile ininal Kart’ıma Nasıl Bakiye Yüklerim?

Yükleme için izlenecek adımlar:
  • Çalıştığın bankanın mobil uygulamasına veya internet şubesine giriş yap.
  • Akbank hesabın varsa havale ile, diğer bankalarda hesapların varsa EFT ile para transferi menüsüne gir.
  • IBAN numarası alanına: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.
  • EFT için (Akbank’tan başka bir bankadan gönderim yapıyorsan) alıcı ismine İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. yazmalısın.
  • 15 dk. içerisinde bakiye kartına yüklenecektir.
  • Alıcı : İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. IBAN : TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 Açıklama: Kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarası

emirlai811903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
param kartıma gelmedi hala kilic balığı hayırdır sen insanlarımı kandırıyon reis

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
param kartıma gelmedi hala kilic balığı hayırdır sen insanlarımı kandırıyon reis
EFT'ler geç işliyor, adam zaten İninal'in websitesinin linkini vermiş en azından oradan girip doğrulayın kopyala yapıştır yapmış.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Kandırmak mı? Hayırdır?
2 Nis 2020 tarihinde İninal web sayfasında ne yazıyorsa, aynen onu mesajımda paylaştım. İnsanları asılsız ithamlarda bulunarak zan ve töhmet altında bırakmayınız.
Havale veya EFT işleminde sorun yaşıyorsanız, İNİNAL MÜŞTERİ HİZMETLERİ'ni 0850 311 77 01 arayınız. İninal Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. ile herhangi bir bağlantım yoktur. Bilginize.

FURKANKOTAN_18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Havale veya EFT ile ininal Kart’ıma Nasıl Bakiye Yüklerim?

Yükleme için izlenecek adımlar:
  • Çalıştığın bankanın mobil uygulamasına veya internet şubesine giriş yap.
  • Akbank hesabın varsa havale ile, diğer bankalarda hesapların varsa EFT ile para transferi menüsüne gir.
  • IBAN numarası alanına: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.
  • EFT için (Akbank’tan başka bir bankadan gönderim yapıyorsan) alıcı ismine İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. yazmalısın.
  • 15 dk. içerisinde bakiye kartına yüklenecektir.
  • Alıcı : İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. IBAN : TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 Açıklama: Kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarası

Hocam ben parayı gönderdim lakin açıklama kısmına barkod numarasını yazmayı unuttuğum için param hala gelmedi ne yapmam lazım ?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Hocam ben parayı gönderdim lakin açıklama kısmına barkod numarasını yazmayı unuttuğum için param hala gelmedi ne yapmam lazım ?
İninal destekle iletişime geçin. Muhtemelen iade yapacaklar ya da sizden bilgilerinizi mail yoluyla alıp hesabınıza aktaracaklar.

AlperA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Aynısını ben de yaşamıştım otomatik olarak iade edilmişti param ve bu arada illa ki eft yapmanıza gerek yok uygulamasından kartla yükleme yapılıyor diye biliyorum

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
telefon ile arıyorum ama oradan ulaşamıyorum.
Havale veya EFT yaptıysanız muhtemelen paranız bir sonraki gün hesabınıza geri yatırılır.
Müşteri Hizmetlerini düşürene kadar devamlı arayın. Olmazsa, ininal Kartınıza kayıtlı e-posta hesabınız üzerinden durumunuzu anlatan bir mail gönderin.