Soru Bankaların ödeme isteğini tehditvari yapması

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Bankalara borcum var, kredi verirken kızıda erkeğide kötü muamele çekti efendim şöyle efendim böyle bu kadar kolay, son 3 aydır burnumdan getirdiler lanet olsun borcu kapatınca bankalarla ilişiğimi kesecem, hergün farklı numaralardan telesekreter yada canlı operatör aracılığı ile aranıp ödemezseniz sicilinize işlenir vs vs konuşup kapatıyorlar.

Sanki keyfimizden ödemiyoruz ?????

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Acaba büyük borç takanları da arıyorlar mıdır ? Hani kamu bankasından kredi alıp da ......

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Acaba büyük borç takanları da arıyorlar mıdır ? Hani kamu bankasından kredi alıp da ......
Sıkıysa denesin anca asgarilere güçleri yetiyor, ama ben yapacağımı biliyorum iki banka kaldı diğer banka aramıyor beni ona diyecem yarın borçlarımı 6 ay öteleyin, sonra o tefeci hergün farklı numaralardan arayan bankanın borcunu kapatıp, hakaret vari müşteriniz olmayacam benle ilgili herşeyi kapatın benim sizde hiçbirşeyim kalmayacak diyecem.

O banka ne lanet bir bankaymış, 4 banka ile çalıştım biri kapandı diğeri yarın kapanacak geriye iki tane kaldı bu üç bankaya yeri geldi 3 ay ödeme yapamadım aramadılar bile veya bir kere arayıp söz istediler attım parayı, hiçbiride sicilinize işleriz demedi

lamer

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Bu mesajların atılması normal zaten. Mesaj atmayan banka da takibe alır, kredi sicilinize işler. Bddk’nın zorunlu tuttuğu prosedürler bunlar. Neden tehdit olsun ki?

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
diğer üç bankanın arayıp sormamasına takılmış sanırım. Ama bankalar istedikleri takdirde kredileri yüzdürmek için tekrardan kredilendirip daha uzun vadeye yayabiliyorlar. (BDDK kuralları ile uyumlu olmak koşulu ile)

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bankalara borcum var, kredi verirken kızıda erkeğide kötü muamele çekti efendim şöyle efendim böyle bu kadar kolay, son 3 aydır burnumdan getirdiler lanet olsun borcu kapatınca bankalarla ilişiğimi kesecem, hergün farklı numaralardan telesekreter yada canlı operatör aracılığı ile aranıp ödemezseniz sicilinize işlenir vs vs konuşup kapatıyorlar.

Ödemelerini düzgünce yapıyorsan telefonları açma yada numaraları engelle arasın dursunlar bunlar düzenli ödeyenleri ararlar ödemeyenleri aramazlar tam tersini yaparlar..

Reaksiyon puanı
114
Sıkıysa denesin anca asgarilere güçleri yetiyor, ama ben yapacağımı biliyorum iki banka kaldı diğer banka aramıyor beni ona diyecem yarın borçlarımı 6 ay öteleyin, sonra o tefeci hergün farklı numaralardan arayan bankanın borcunu kapatıp, hakaret vari müşteriniz olmayacam benle ilgili herşeyi kapatın benim sizde hiçbirşeyim kalmayacak diyecem.

O banka ne lanet bir bankaymış, 4 banka ile çalıştım biri kapandı diğeri yarın kapanacak geriye iki tane kaldı bu üç bankaya yeri geldi 3 ay ödeme yapamadım aramadılar bile veya bir kere arayıp söz istediler attım parayı, hiçbiride sicilinize işleriz demedi
Aynı anda bu kadar borçlanmak ne kadar doğru bilemedim

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Aynı anda bu kadar borçlanmak ne kadar doğru bilemedim
Maaş yetmiyor maalesef insan gibi yaşamaya çalıştık bir süre için, sonra gene sefil hayata döndük.

Siyasal İslam bir lokma bir hırka şükür ahiret cennet ülkesinde anca bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ödemelerini düzgünce yapıyorsan telefonları açma yada numaraları engelle arasın dursunlar bunlar düzenli ödeyenleri ararlar ödemeyenleri aramazlar tam tersini yaparlar..
Nadiren aksıyabiliyor ama bugün tüm ödemelerimi yaptım, ama o banka hesap kesim tarihinden itibaren son gününe kadar sms telefon telesekreter aracılığı ile taciz ediyor sıkıldım

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62

Mahkeme icra vs uğraştırıyorlar. Ödemediğiniz tutar üzerine dosya parası, avukat parası gibi şeylerde ekleniyor.