bandicam keymaker virüslümüdür?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
başlığı görürseniz çoğumuzun "len ******** neden satın almıyon" diyeceğini biliyorum bu yüzden şöyle cevap vereyim;
bildiğiniz gibi korona var,dışarı çıkamıyorum,ininal kartım var para yükleyecem yüklemeye gidemiyorum,bu yüzdende bandicamı cracklemem gerekiyor
eskiden bi keymaker kurmuştum ikonunda beyaz fötr şapka vardı,ama geçen sefer denediğimde virüs var demişti pc,bunlarda gerçekten virüs varmı?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
başlığı görürseniz çoğumuzun "len ******** neden satın almıyon" diyeceğini biliyorum bu yüzden şöyle cevap vereyim;
bildiğiniz gibi korona var,dışarı çıkamıyorum,ininal kartım var para yükleyecem yüklemeye gidemiyorum,bu yüzdende bandicamı cracklemem gerekiyor
eskiden bi keymaker kurmuştum ikonunda beyaz fötr şapka vardı,ama geçen sefer denediğimde virüs var demişti pc,bunlarda gerçekten virüs varmı?
Forumda korsana destek verilmiyor.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Sabah sabah şaka mısınız? Bedava yazılım olmaz. O ücretsiz yaptığı sahte yazılımın içinde görmesen bile dünya kadar veri çalacak virüs var. Koronayı bahane etme. Çok para yüklemek isteyen bir aile ferdinden bile yardım isteyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...