Bana telefon önerebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

afacanmeto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.Benim 400-500 tl bütçem var.Htc ya da blackberry istemiyorum.

Bir de kapasitif ekranı anlatırsanız sevinirim:yes:

Teşekkürler:)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşım bak sana tavsiye sunayım bir tane htc istememişsin .. o zaman bimde bir kampanya var normalde fiyatı 350 ila 400 tl olan optimus me android 2.2 işletim sistemli smartphone sadece 300 tl ;)

Aynı zamanda marketteki uygulama ve oyunlar ücretsiz oluyor bilgin olsun
:)

rumblefish

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ben de Bimdekini tavsiye edecektim :D Cuma günü bimlere hucüm :D

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
lg optimus me bu fiyata kesinlikle kaçmaz... android froyo işletim sistemi, parlak dokunmatik ekran, kibar tasarım, wifi direct, google market, ücretsiz uygulamalar... bu fiyata en iyi smartphone

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=131307]afacanmeto[/MENTION]; bende sana optimus me almanı tavsiye edeceğim.... arkadaşların dediği gibi bim'de ki kampanyayı kaçırma bence.. andorid 2.2 işletim sistemli, wi-fi li bu fiyata başka smartphone bulamazsın...

bu arada kapasitif ekran: ısıya yönelik bir ekrandır.
+ ları:
*birden fazla dokunmanın algılanmasına izin verir ve sürükleme yaparken rahatlık sağlar
*rezistif ekranlara göre daha hassastır
*üst yüzeyin esnek olması gerekmediğinden sertlik ve çizilmezlik konusunda başarılı yalıtkanlar kullanılarak dayanıklılık arttırabilinir.

-leri;
*maliyetlidir
*parmakla dokunmak gerekir.

afacanmeto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok teşşekür ederim tavsiyeleriniz için :) Ben de kapasitif ekranı kalemle kullanılabilen kötü ekran zannediyordum(bknz: bendeki Samsung m8800 pixon (o ne biçim telefon öyle yav java işletim sistemi var doğru düzgün oyunu yok alacaklar hiç önermem kaçın o telefondaaan :D )) o zaman cuma günü bime hücum :D

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
arkadaşların hepsine katılıyorum ve bim'den android 2.2 froyo işletim sistemi ile bir adet lg optimus me be 1 adet le cola tavsiye ediyorum :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@afacanmeto ; bende sana optimus me almanı tavsiye edeceğim.... arkadaşların dediği gibi bim'de ki kampanyayı kaçırma bence.. andorid 2.2 işletim sistemli, wi-fi li bu fiyata başka smartphone bulamazsın...

+ ları:
*birden fazla dokunmanın algılanmasına izin verir ve sürükleme yaparken rahatlık sağlar
*üst yüzeyin esnek olması gerekmediğinden sertlik ve çizilmezlik konusunda başarılı yalıtkanlar kullanılarak dayanıklılık arttırabilinir.

işin kötüsü kışın ellerim çok soğuk olduğunda dokunmatiği çalışmıyordu eski telefonumun :) o yüzden rezistif ekrana özenmiştim kalemle kullanırım diye... şimdi öyle bir problemim yok optimus me tıkır tıkır işliyor

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
500'e çıkabilirsin GİO'ya bak derim. 300 liraya bimden optimus me'de alabilirsin. O kampanya her zaman olmaz..

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
@afacanmeto ; bende sana optimus me almanı tavsiye edeceğim.... arkadaşların dediği gibi bim'de ki kampanyayı kaçırma bence.. andorid 2.2 işletim sistemli, wi-fi li bu fiyata başka smartphone bulamazsın...

+ ları:

-leri;
*maliyetlidir
*parmakla dokunmak gerekir.
Dezavantajlarına bittim. :D :D Parmaksız kim kullanıyor? :)

afacanmeto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
işin kötüsü kışın ellerim çok soğuk olduğunda dokunmatiği çalışmıyordu eski telefonumun :) o yüzden rezistif ekrana özenmiştim kalemle kullanırım diye... şimdi öyle bir problemim yok optimus me tıkır tıkır işliyor
[MENTION=144163]medya faresi[/MENTION] bana o telefonla çektiğin bir resmi yollarmısın rica etsem?

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşların hepsine katılıyorum ve bim'den android 2.2 froyo işletim sistemi ile bir adet lg optimus me be 1 adet le cola tavsiye ediyorum :)

ay evet nedir o le cola ya.. berbat ötesi :))))) bende özlem marka kahvaltı salçası tavsiye edeyim madem... bim'in meşhur ürünleri hehehehhe

afacanmeto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
500'e çıkabilirsin GİO'ya bak derim. 300 liraya bimden optimus me'de alabilirsin. O kampanya her zaman olmaz..

Ooo kafam karıştı:blink:.Gio ile optimus me ye baktım ikisinin de özellikleri aynı.Sen kullandın mı Gio'yu?Nedir bu 200 TL'lik farkı yapan?Babam bunları yapmayı nereden öğrendi?

Bu arada Optimus Me'de Gameloft'un hd oyunları oynanıyor mu?
Daha doğrusu oyunlar için güzel bir telefon mu?Sonra benim telefondaki gibi faka basmıyım :D

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Ooo kafam karıştı:blink:.Gio ile optimus me ye baktım ikisinin de özellikleri aynı.Sen kullandın mı Gio'yu?Nedir bu 200 TL'lik farkı yapan?Babam bunları yapmayı nereden öğrendi?

Bu arada Optimus Me'de Gameloft'un hd oyunları oynanıyor mu?
Daha doğrusu oyunlar için güzel bir telefon mu?Sonra benim telefondaki gibi faka basmıyım :D

optimus me'nin orjinal fiyatı 299 TL değil.. Bim böyle bir kampanya yapıyor... Normalde 379TL ile 459 TL arasında değişiyor fiyatı...
hd oyun oynanabildiğini sanmıyorum... çözünülürlüğü düşük çünkü telefonun...

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Al bir tane Galaksy Mini sende rahatla bizde rahatlayalım. :D

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
galaxy mini'de optimus me'de yapabileceklerinin daha fazlasını yapabileceğini sanmıyorum.