Ban Itiraz Gelmeli

Gelmeli mi

• Gelmeli

Kullanılan: 10 66.7%
  • Gelmemeli

Kullanılan: 5 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    15

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Arkadaşlar ban itiraz diyorum ama şöyle hani biz ban yiyince siteye giremiyor yada bir işlem yapamıyoruz ya işte o ekranda bir itiraz tuşu olmalı bazı yanlış anlaşılmalarda bildirmek için mesela adam dışarı çıkmıştır bir kuzeni veya arkadaşı gelip millete küfür etmiştir ve ban yemiştir bunu bildirecek kimseyi de bulamıyordur bunun için böyle bir sistem gelmesi iyi olabilir

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Tamam hocam benim ki sadece tavsiyeydi banlanınca mail adresini de göremiyoruz ya ondan bazıları da gizli sekmeden girmek aklına gelmiyor

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Arkadaşlar ban itiraz diyorum ama şöyle hani biz ban yiyince siteye giremiyor yada bir işlem yapamıyoruz ya işte o ekranda bir itiraz tuşu olmalı bazı yanlış anlaşılmalarda bildirmek için mesela adam dışarı çıkmıştır bir kuzeni veya arkadaşı gelip millete küfür etmiştir ve ban yemiştir bunu bildirecek kimseyi de bulamıyordur bunun için böyle bir sistem gelmesi iyi olabilir
Çok ama çok fazla şekilde istismar edilir.Ban yiyen herkes bu yüzden mazeret uydurabilir.Bu da forumda ciddi sorun teşkil eder.Forumun düzenini sağlamak için oluşturulan üyelere uygulanan cezalar caydırıcılığını da kaybeder.Hem bu forumdaki her üyenin hesabı kendine özel.Kendi özelini korumakta kendine düşer.Velev ki böyle bir şey oldu diyelim.Bu forumu pek alakadar eder zannetmiyorum.Sonuçta kendi özeline diğer insanların erişmesini engellemek sana düşer.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Zaten bir sürü şeyi görmezden geliyorlar ve halden anlıyorlar. Bence böyle bir seye ihtiyaç yok.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
En son kuzen bahanesini CS 1.6'da bir sunucuda ban yediğimde kullanmıştım. Yönetimin böyle saçma bahanelere inanabileceğini düşünüyor musunuz? Ayrıca üye olmadan konu açabileceğiniz bir bölüm mevcut.

Son düzenleme: