Hacettepe vs Bahçeşehir (Elektrik-Elektronik)

• Hacettepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği

• Bahçeşehir Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

karsney

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu iki üniversitenin Elektrik-Elektronik Mühendisiliği puanları çok yakın (2019 için), arada bin kişiyi geçmeyen bir fark var (16bin civarı). Siz hangisini tercih ederdiniz, avantajları vs. nelerdir?

Not: Şehir ayrımı yoktur.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Hacettepede son dönemimi bitirdim. Artık mezunum diyebilirim. Bahçeşehir üniversitesiyle ilgili bir bilgim yok fakat okulumla ilgili sosyal ve akademik anlamda bilgi verebilirim.

Öncelikle okulun kampüsü Türkiyede görebileceğiniz en iyi 3-5 kampüsten biridir.Sadece kampüs içinde kalarak bile bir dönemi bitirebilirsiniz. Geomatik mühendisliği mezunuyum. Fakülte spor şenliklerinden dolayı bir çok yakın arkadaşlar da edindim elektrik elektronikten haliyle bölüm hakkında da az çok bilgim var. EE bölümünün Akademik kadrosuna gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Tavsiye eder misin derseniz , bir kez daha üniversite okuma şansım olsa yine hacettepeyi seçerdim.

Umarım faydalı olmuştur. Bir sorunuz olursa özelden veya buradan ulaşabilirsiniz. İyi forumlar.

karsney

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacettepede son dönemimi bitirdim. Artık mezunum diyebilirim. Bahçeşehir üniversitesiyle ilgili bir bilgim yok fakat okulumla ilgili sosyal ve akademik anlamda bilgi verebilirim.

Öncelikle okulun kampüsü Türkiyede görebileceğiniz en iyi 3-5 kampüsten biridir.Sadece kampüs içinde kalarak bile bir dönemi bitirebilirsiniz. Geomatik mühendisliği mezunuyum. Fakülte spor şenliklerinden dolayı bir çok yakın arkadaşlar da edindim elektrik elektronikten haliyle bölüm hakkında da az çok bilgim var. EE bölümünün Akademik kadrosuna gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Tavsiye eder misin derseniz , bir kez daha üniversite okuma şansım olsa yine hacettepeyi seçerdim.

Umarım faydalı olmuştur. Bir sorunuz olursa özelden veya buradan ulaşabilirsiniz. İyi forumlar.
Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Sizin çevrenizde gördüğümüz veya şahit olduğunuz mezun olan kişilerin Aselsan gibi savunma sanayinde iş bulan var mı? Bu bölümlede iş bulmak kolay mı?