Bacaklarım Çok Kısa!

Bu konuyu okuyanlar

-JoKeR...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Benim problemim bacaklarım gövdeme göre çok kısa.Bu sorun yürüyüşümüde çok etkiliyor ve dışarıda bacaklarımın kısalığı dalga konusu oluyor.Benim merak ettiğim ise bacak boyumu egzersizlerle uzatabilirmiyim.Eğer uzatabilirsemde hangi egzersizle uzatırım.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

-JoKeR...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Dostum başta bi Doktora git. Ayrıca süt ve ürünlerini tüket ve voleybol , basketbol gibi sporları yapmanı tavsiye ederim.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
yapabileceğin pek birşey yok. boy uzaması ağırlıklı olarak genetik etkenlere dayanıyor.
kendimden ve bir tanıdıktan biliyorum. ne basketbol, ne sürekli süt içmek bir işe yaramıyor.

dengeli beslenip vücudun gelişmesine engel olmamak lazım. genetik kodlarında ne varsa o kadar uzarsın

-JoKeR...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevabın için teşekkürler ama malesef doktora gitme fırsatım yok.Ayroca basketbol ve voleybol vücudu aynı orantıda uzatmaz mı ?

-JoKeR...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ailemde bacakları kısa olan tek ben varım.Ama eskiden bacaklarım kısa değildi.Son zamanlar sadece gövdem uzadı bacaklarımda herhangi bir değişme olmadı sadece biraz daha kalınlaştı.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Basketbol hakikaten uzatıyor bacakları üstüne birde dengeli beslenirsen neden olmasın.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Genellikle bacakları vücuduna oranla kısa olanların boyu da kısa oluyor. Basketbol oynayarak gözle görülür şekilde uzayabilirsin. Ama 1.90 olmazsın tabi ki. Şu anki boyun kaç?

Son mesajlar