Babasına sütyeninde esrar taşıdı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Şanlıurfa'da 16 yaşındaki A.U., cezaevinde tutuklu bulunan babasına sütyeninin içersinde esrar getirirken yakalandı.

588776_detay.jpg

Şanlıurfa E Tipi Kapalı Cezaevi'nde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan tutuklu bulunan C.U.'yu ziyaret etmek isteyen 16 yaşındaki kızı A.U. önceki gün cezaevine gitti.

İşlemlerinin ardından bekleme salonuna alınan 16 yaşındaki kız görüşme alanına götürülmeden önce görevliler tarafından üst araması yapıldı. Yapılan aramada A.U.'nun sütyeninin içersinde kağıda sarılı 10 gram esrar ele geçirildi. Ziyaretine gittiği babasına esrar götürürken yakalanan kız gözaltına alındı.

Habertürk

thetiduygu

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Babasının yanında olmak istiyor galiba..

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
iyide uyuşturucuyu nasıl yakaladılar, kızın sütyenin içine ellerinimi soktular. öyle bişey yaptılarsa çok hoş değil. yoksa köpekli aramada mı çıktı merak ettim şimdi...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Şeytanın aklına bile gelmez....:)

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
iyide uyuşturucuyu nasıl yakaladılar, kızın sütyenin içine ellerinimi soktular. öyle bişey yaptılarsa çok hoş değil. yoksa köpekli aramada mı çıktı merak ettim şimdi...

Bayanları bayanlar arıyor.Ayrıca görev icabı bir erkeğin aramasında da sakınca yoktur.:):)
İyiki cinsel organına sokmamış:D:D
(poposuna yada vaginasına yerleştirseydi yaklanmazdı.:D:D)

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6

ben de merak ettim,cezaevi girişlerinde bu kadar detaylı! arama mı yapılıyor?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510

E ne olmuş eline sokanda bi bayansa ne sorun olacakki...
Hatta buda bişeymi yurtdışından ülkemize kadınlar vajinalarında ülkeye sokuyorlar uyuşturucuyu... Bütün ş....sizlerin her tarafına sokulmalı el...